Hotel Unitral

Odkryj nasze stylowe pokoje

 • 02_2_os_suit_spa
 • 05_Pokój 2-os Lux ***
 • 04_Pokój 2-os_SUITE
 • Naprawdę godna polecenia jest część SPA. Basen Morza Martwego oraz część saunarium to miejsce gdzie można się wspaniale zrelaksować. Ta część jest nowa, urządzona ze smakiem i co ważne jest tam zdecydowanie czysto :-). Zadowolona również byłam ze śniadania - duży wybór i smacznie.
  Julita77
 • Personel hotelu jest na szostke z plusem.Sniadania wysmienite kazdy znajdzie cos dobrego dla siebie.Pokoje w czesci 3* troche malutkie jesli jestes z malym dzieckiem dla osob doroslych wystarczajace.Czesc SPA znakomita mozna wypoczac duchem i cialem.Polecam ten hotel dla starszych i mlodych ludzi z dziecmi.
  Bronisława
 • Wszystko: przestrzeń, wygoda, luksus , wystrój całego hotelu,komfort w pokoju , obsługa hotelowa , pokojowa , pyszne urozmaicone posiłki , SPA cudowny basen z wodą z Morza Martwego...
  Hanna

W Hotelu Unitral znajdą Państwo:

161

Pokoi


Hotel Unitral**** oddaje do dyspozycji Gości 161 komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów. Cały kompleks mieści się w pobliżu mieleńskiej plaży.
15

Procent zasolenia


15 % zasolenia ma woda w jedynych w Polsce SPA w klimacie Morza Martwego. Dzięki temu, ludzkie ciało może unosić się na powierzchni wody.
9

Gabinetów


rehabilitacyjnych. Kwestie zdrowia traktujemy niezwykle poważnie i dlatego też oprócz zabiegów SPA oddajemy do dyspozycji gości infrastrukturę rehabilitacyjną.
14

Gabinetów SPA


W naszych 14 gabinetach SPA znajdziesz specjalistów najwyższej klasy. Odżywcze zabiegi pozwolą odprężenie, którego potrzebujesz.

Top oferty w hotelu Unitral****

tel.: +48 94 31 68 100

Zapraszamy do odwiedzin w Hotelu Unitral. Aby złożyć rezerwację online przejdź na stronę internetową hotelu. Aby złożyć rezerwacje telefonicznie zadzwoń.