Zlot Morsów: oferta specjalna

05 lutego 2018
05 lutego 2018

Wejścia do Term w niższych cenach i rabaty na zabiegi – m.in. takie niespodzianki czekają na uczestników tegorocznego Zlotu Morsów w Mielnie. To jednak nie wszystko! Przygotowaliśmy również promocję dla osób, które nie będą brały udziału w Zlocie, ale pojawią się niedzielę w Mielnie.

Jubileuszowy, 15 Zlot Morsów rozpocznie się 9 lutego i potrwa cały weekend. W tym czasie w Spa w Hotelu Unitral w sprzedaży dla uczestników Zlotu będą wejścia do SPA w promocyjnej cenie. Będzie można kupić je w godz. 10:00-22:00. Z kolei finałowego dnia (11.02) na promenadzie (naprzeciwko sceny) dodatkowo działać będzie namiot Hoteli Nadmorskich. Stoisko otworzy się o godz. 10:00, a zamknie o godz. 14:00.

Oferta dla uczestników Zlotu

W sprzedaży będą wejścia na 3-godzinny pobyt w Termach w klimacie Morza Martwego w cenie 39 zł (cena regularna: 49 zł). Główną atrakcją SPA jest znajdujący się w Unitralu pierwszy w Polsce basen solankowy o 15% zasoleniu! Prócz tego Goście będą mogli korzystać również z kompleksu saun i łaźni (biosauna, łaźnia solankowa, sauna sucha, studnia lodowa, łaźnia parowa, natryski wrażeń, jacuzzi, misy do kąpieli stóp), a także z wypoczywalni.

Z tej oferty od 9 do 11 lutego będą mogli skorzystać uczestnicy Zlotu, posiadający opaski.

Oferta dla wszystkich

11 lutego (niedziela), w dniu finałowej kąpieli na mieleńskiej promenadzie będzie natomiast czynne stoisko Hoteli Nadmorskich. To tutaj, między godziną 10:00 a 14:00 wszyscy zainteresowani będą mogli kupić vouchery do Term w klimacie Morza Martwego. Będzie można je zrealizować maksymalnie do końca roku.

Zabiegi z rabatem dla Morsów

Z kolei dla samych Morsów przygotowano jeszcze jedną ofertę specjalną. To 15-procentowa zniżka na wszystkie zabiegi wykonywane w SPA. Żeby otrzymać rabat wystarczy okazać opaskę poświadczającą udział w tegorocznym Zlocie. Z promocji można będzie skorzystać w weekend od 9 do 11 lutego.

 

Zapraszamy do zakupu ww. ofert. O szczegóły można pytać bezpośrednio lub telefonicznie (+48 94 3168 370 lub 371) w recepcji SPA.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij