Zapraszam Pana na SPA..

23 czerwca 2015
23 czerwca 2015

Wachlarz zabiegów przeznaczonych dla Panów jest bardzo szeroki. Zabiegi na twarz i ciało, masaże, kąpiele, depilacja i wiele innych.

Co zatem wybrać, aby poczuć się komfortowo, a zarazem zregenerować ciało i duszę?

Wszystko zależy od tego, czego od Spa oczekuje Pan, który się już do niego udał.

Jeśli chciałby się zrelaksować, zachęcam do skorzystania z masażu w wersji częściowej bądź całościowej oraz kąpieli- tutaj szczególnie popularna wśród Panów kąpiel w piwnej.

Fantastycznym zabiegiem będzie również masaż twarzy. Dla Panów potrzebujących profesjonalnej pielęgnacji skóry polecam zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, które odświeżą i zregenerują skórę oraz rytuały- podczas których obok pielęgnacji kosmetycznej wykonywane są również masaże.

Nie zapomnijmy o kompleksowej pielęgnacji dłoni i stóp- są one naszą wizytówką.

Jeśli wybór odpowiedniego zabiegu, staje się zagadką, zapraszam do udania się do Recepcji Spa, tutaj wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane i z pewnością każdy z Panów znajdzie odpowiedni, dostosowany do oczekiwań i potrzeb zabieg.

Zachęcam wszystkich Panów do korzystania z usług Spa. Męska skóra, tak samo jak kobieca, wymaga pielęgnacji, a relaks w postaci masażu należy się każdemu.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij