Za nami pierwszy tydzień ferii!

19 stycznia 2018
19 stycznia 2018

Animacje dla dzieci, warsztaty cukiernicze, rodzinne gotowanie to tylko część atrakcji, które przygotowaliśmy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i przeczytania krótkiej relacji.

Jako pierwsi ferie zimowe w Polsce rozpoczęli uczniowie ze szkół w województwach: mazowieckim, dolnośląskim, opolskim i zachodniopomorskim. To m.in. z nimi spędzaliśmy pierwsze dni zimowych wakacji.

Początek ferii

Przez cały tydzień razem z animatorami organizowaliśmy dla najmłodszych zajęcia w Sali Zabaw. Gry, zabawy, zajęcia sportowe, dyskoteka – każde dziecko mogło znaleźć rozrywkę idealną dla siebie.

Tegoroczne ferie to jednak przede wszystkim “Coolinarne warsztaty”. Dlatego główne wydarzenia rozgrywały pod okiem Szefów Kuchni. Dzieci mogły poczuć się jak uczestnicy popularnych programów kulinarnych! Piekły samodzielnie pizzę, dekorowały wypieki, a nawet gotowały sycące zimowe dania w żeliwnych kociołkach nad ogniskiem. Było nie tylko wesoło, ale też smacznie, a co najważniejsze – w rodzinnym gronie. Warsztaty kulinarne były bowiem dedykowane całym rodzinom.

Nadchodzące atrakcje

W najbliższych tygodniach atrakcji również nie zabraknie. W programie są m.in. ognisko na plaży, zabawy z uwielbianymi przez dzieci Elzą i Olafem czy szukanie zaginionego skarbu. Podobnie jak w ostatnich dniach będzie można także spróbować swoich sił w kuchni, a właściwie w plenerze, bo by atrakcja była większa, Goście gotować będą nad ogniskiem.

Zapraszamy do udziału i rezerwacji pobytów. Przed nami jednak jeszcze kilka tygodni świetnej zabawy. Pakiet ferie zimowe 2018 będzie obowiązywał aż do 25 lutego, a od kilku dni część terminów jest dostępna w promocyjnych cenach!

O szczegóły pytajcie w naszej recepcji:  [☎]  (94) 314 30 38 lub 665 195 177.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij