Wakacje w Unitralu: Tydzień harcerski

26 czerwca 2017
26 czerwca 2017

Gry, zabawy, konkursy z nagrodami… – dzieci, które będą spędzać wakacje w Hotelu Unitral z pewnością nie będą się nudzić. Przez całe lato będą mogły korzystać z przygotowanych dla nich atrakcji!

Pierwsze zajęcia odbyły się już pierwszego dnia wakacji i rozpoczęły całotygodniowy program harcerskich rozrywek.

Dzieci w tym czasie nauczą się czarować, tworzyć niesamowite konstrukcje (takie jak piramida, igloo czy stacja badawcza!) i poznają skarby, która skrywa w sobie Mielno. Oczywiście to tylko część atrakcji, które przygotowali dla nich animatorzy. Program na całe wakacje jest znacznie bogatszy. Są m.in. zajęcia plastyczne, teatralne, ale też gry zespołowe i konkursy z nagrodami. Poza tym warsztaty kulinarne z managerem gastronomii, kolacje tematyczne i wycieczki. Nie zabraknie również dobrej muzyki i okazji, by potańczyć. W planach są bowiem również pidżama party i dyskoteki.

Szczegółowy program animacji na każdy tydzień lata 2017 można znaleźć na plakatach znajdujących w hotelu. Zapraszamy do wspólnej zabawy i dzielenia się z nami zdjęciami oraz opiniami na temat wakacji w Hotelu Unitral na naszym profilu Facebook.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij