Wakacje nad morzem first minute!

19 marca 2017
19 marca 2017

Początek wiosny to najlepsza pora na zaplanowanie urlopu. Hotele kuszą i ofertami, i cenami.

Bezpiecznie

Bałtyk od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wczasowiczów. Wpłynęła na to chociażby niepewna sytuacja polityczna większości dotąd chętnie wybieranych kierunków. Polskie Wybrzeże stało się więc dobrą alternatywą dla zagranicznych kurortów. Nad polskim morzem jest po prostu bezpiecznie. Niezależnie od tego, czy przyjedziemy tu w sezonie czy poza nim, możemy czuć się pewnie.

Komfortowo i rodzinnie

W parze z bezpieczeństwem idzie również jakość usług. Hotele starają się za wszelką cenę sprostać oczekiwaniom gości i wiele z nich śmiało mogłoby już dziś konkurować z zagranicznymi kurortami. Hotele Nadmorskie również. W tym roku gośćmi Senatora byli m.in. Elwira i Radek, rodzice dwójki dzieci, ambasadorzy KidsTravel. Para bardzo pozytywnie oceniła pobyt (recenzja tutaj). Jak pisali, dawno nie spotkali miejsca z tyloma możliwościami spędzania czasu.

"Ani przez chwilę nie dało się nudzić. Znajdziemy tu zarówno atrakcje dla dzieci (basen, place zabaw wewnątrz i na zewnątrz), jak i dla starszych (basen, siłownia, kręgle, sauny)" – chwalili tuż po powrocie z wakacji i przyznali obiektowi rekomendację KidsTravel.

Na plaży i w hotelu

Nawet jeśli z hotelu na plażę można dotrzeć pieszo w kilka minut, mało kto dzisiaj decyduje się jednak na całodniowe plażowanie. Choćby była gwarancja pogody, słońce i wysoka temperatura, dobrze jest po prostu odetchnąć. Zwłaszcza gdy wypoczywamy z dziećmi i zwyczajnie szkodzi im zbyt długie przebywanie na pełnym słońcu. Wtedy doskonałym rozwiązaniem jest zabranie ich np. na basen. W Senatorze, podobnie jak w większości innych hoteli, najmłodsi znajdą dla siebie brodzik i zjeżdżalnię. Niekoniecznie jednak dzieci wolny czas muszą spędzać w wodzie. Do woli mogą też korzystać z suchego basenu z kolorowymi piłeczkami czy bawić się pod opieką wykwalifikowanych animatorów. Tym bardziej że miejsca do zabawy nie brakuje – jest pokój zabaw, ścianka do wspinania, plac zabaw, a nawet klub gier wirtualnych Xbox. Dorośli z kolei nie tylko mogą relaksować się w strefie SPA, ale także korzystać z atrakcji, takich jak koncerty, zabawy taneczne czy imprezy plenerowe.

Wszystko to powoduje, że Polacy coraz częściej chcą spędzić urlop w kraju. Tylko w ubiegłym roku niemal co czwarty z nas wakacje spędził nad Morzem Bałtyckim. Chcielibyście dołączyć do tych wczasowiczów? Zarezerwujcie swój pobyt jak najwcześniej, gdy są dostępne jeszcze oferty first minute. Korzystne i niedrogie.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij