Wakacje = atrakcje! Program animacji w Hotelu Senator

17 lipca 2017
17 lipca 2017

Lato w hotelu to szczególny czas, również dla dzieci. Żeby pozostały po nim jak najmilsze wspomnienia, codziennie zapraszamy najmłodszych Gości do udziału w animacjach.

Wybór jest bardzo duży. Każdego dnia, łącznie z weekendami, organizowane są dni tematyczne. Najmłodsi właściwie nie mają czasu na nudę!

Dlaczego warto?

To ciekawa alternatywa dla plażowania czy spędzania czasu na placu zabaw – mówi mama 6-latki. Animatorki mają mnóstwo pomysłów i bardzo dobry kontakt z dziećmi. Bez trudu zachęcają je do zabawy – dodaje. Z kolei animatorka Ewelina zwraca uwagę, że takie zajęcia to nie tylko interesująca forma spędzania wolnego czasu. To również świetna okazja do nawiązania kontaktów z rówieśnikami, a dla rodziców nieco starszych dzieci także okazja do spędzenia kilku chwil bez dzieci, choćby w SPA. Tym bardziej że większość zajęć odbywa się w sąsiadującej ze strefą SPA – sali zabaw.

Rozkład dnia

Animacje odbywają się codziennie, już od godz. 10:00. Tematyka jest rozmaita – do tej pory dzieci o tej porze tworzyły już m.in. pirackie stroje, czarodziejskie przybory czy stylizacje dla rycerzy i księżniczek.

To, od jakich atrakcji zaczynają zabawę, jest bowiem uzależnione od tego, jaki dzień tematyczny zaplanowano. Dzień olimpijski, muzyczny, rycerski, czarodziejski, piracki, teatralny, indiański – na każdy przygotowano inne niespodzianki.

Do wyboru są m.in. zajęcia plastyczne, gry zespołowe, zabawy przy muzyce czy karaoke. Z kolei dla tych, którzy potrzebują więcej ruchu przewidziano np. treningi z animatorkami w sali fitness, a podczas Dnia Olimpijskiego również siatkówkę plażową. Zadowoleni powinni być również najmłodsi widzowie Masterchefa – podczas wakacji szef kuchni zaprasza bowiem chętne dzieci do wspólnego gotowania, oczywiście razem z rodzicami.

Propozycji spędzania wolnego czasu z rodzicami jest zresztą więcej – w hotelowym kinie odbywają się Familijne Seanse Filmowe a w lobby barze – rodzinne karaoke.

Szczegółowy program na każdy tydzień można znaleźć zawsze w recepcji i na tablicach informacyjnych znajdujących się w hotelu. Udział w animacjach jest bezpłatny.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij