Unitral startuje w prestiżowym konkursie!

08 marca 2018
08 marca 2018

Hotel Unitral po raz kolejny ma szansę zostać najlepszym Hotelem SPA & Wellness w kraju. W tym roku nominowano prawie 300 obiektów SPA z całej Polski. O tytuł najlepszego rywalizuje ponad 60 hoteli.

Medical SPA Unitral w Mielnie w SPA Prestige Awards startował już wielokrotnie, za każdym razem z sukcesami. W bieżącej, dwunastej już edycji plebiscytu rywalizuje w aż trzech kategoriach:

– w kategorii głównej – Najlepszy Hotel SPA & Wellness
– i w 2 subkategoriach: Najlepsze Medical SPA oraz Najlepsze Nadmorskie SPA.

Konkurs rozpoczął się 20 lutego 2018 r. i zakończy się 25 kwietnia. Do tego czasu można głosować na Hotel Unitral we wszystkich 3 kategoriach.

Nagrody dla głosujących na www

Warto to zrobić nie tylko ze względu na możliwą wygraną Hotelu, ale również wygraną głosujących. Aby wziąć udział w losowaniu nagród, wystarczy poprawnie zagłosować na stronie http://awards.spa-prestige.pl i odpowiedzieć na pytanie: Czym dla Państwa jest SPA? Do wygrania są vouchery na weekendowy pobyt w hotelu SPA i zestawy kosmetyków wiodących na rynku marek.

Każdy może oddać w ten sposób jeden głos w kategorii głównej i subkategoriach w każdym z etapów głosowania.

Głosowanie SMS

Istnieje również możliwość głosowania sms-owego. Wystarczy wysłać kod TC.SPA.148 na numer 72068. Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2 zł 46 groszy. Uczestnicy oddający głos za pomocą telefonu nie biorą jednak udziału w wygraniu nagród. Mogą jednak głosować trzykrotnie i w pierwszym, i w drugim etapie plebiscytu.

Wyniki

Po każdym etapie głosy z głosowania internetowego i SMS-owego będą sumowane. Dodatkowo w drugim etapie głosowania obowiązywać będzie również głos Jury. Z kolei na wynik końcowy głosowania składać się będą zarówno głosowanie internetowe i sms-owe, jak i głosy komisji.

Ostateczne wyniki zostaną podane prawdopodobnie na przełomie kwietnia i maja.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij