Unitral Hotelem Przyjaznym Rodzinie!

03 października 2017
03 października 2017

30 września odbył się finał IX edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie 2017. Hotel Unitral po raz kolejny znalazł się w gronie najlepszych!

Certyfikaty Hotelu Przyjaznego Rodzinie wręczono w tym roku 45 obiektom. Dodatkowo, 23 z nich, w tym Medical SPA Unitral w Mielnie, wyróżniono statuetką. Była to nagroda za uzyskanie maksymalnej oceny Hotelu podczas niezależnych audytów.

Podczas audytów oceniamy m.in. wyposażenie pokoju, łazienki pod kątem tego, czy rodzic może liczyć na dostęp do pomocnych akcesoriów, jak również program animacyjny dla dzieci oraz atmosferę, która panuje w hotelu, szczególnie podczas meldowania i wymeldowania gości. Ważne są dla nas nie tylko elementy „techniczne”, ale też to, czy obsługa jest przyjazna, a co z tym idzie, rodzina wyjeżdża z danego obiektu z dobrymi wspomnieniami – czytamy na stronie kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie.

Warto dodać, że to nie pierwsza nagroda zdobyta przez Hotel Unitral w plebiscycie. W ubiegłym roku obiekt został wyróżniony nie tylko certyfikatem HPR, ale również nagrodą przyznawaną przez internautów i Gości hotelowych.

Hotel Przyjazny Rodzinie to ogólnopolska kampania i konkurs, którego celem jest ocena i promocja obiektów hotelowych, tworzących atrakcyjne warunki wypoczynku i pobytu dla rodzin z dziećmi w różnym wieku. Miejsca przyjazne najmłodszym gościom promowane na Facebooku, a także na stronie internetowej kampanii www.rodzinawhotelu.pl.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij