Unitral – Hotel Przyjazny Rodzinie

06 września 2017
06 września 2017

Urlop z dzieckiem, pierwsze rodzinne wakacje to dla wielu rodzin wyzwanie nie do pokonania. Są jednak miejsca stworzone z myślą o najmłodszych.

Łóżeczko z materacem, podgrzewacz do butelek, nawilżacz powietrza, przewijak… – gdyby spakować do wakacyjnej walizki rzeczy, których potrzebują nasze dzieci, byłoby to nie tylko niewygodne, ale czasem też po prostu niemożliwe. Dlatego też w Hotelu Unitral wszystkie niezbędne rzeczy są dostępne na miejscu. To chociażby mata antypoślizgowa pod prysznic, nakładki na toaletę, zabezpieczenia kontaktów czy czajnik elektryczny w pokoju.

Goście chętnie korzystają z wanienek dla dzieci, łóżeczek czy plastikowych podestów – wymienia manager ds. sprzedaży i marketingu Małgorzata Kugler. Bardzo ważne jest dla nich również specjalne menu w naszej restauracji – dodaje.

Menu dla najmłodszych

Lekkie, kolorowe i zdrowe potrawy nie tylko kuszą swoim wyglądem, ale też smakują. Poza tym podczas wakacji nieco starsze dzieci mogą poznać restaurację dosłownie od kuchni. Manager ds. gastronomii Marcin Latkowski cyklicznie organizuje dla nich bowiem warsztaty kulinarne.

Animatorki z kolei pomagają im poprzez zabawę wczuć się w rolę małych kucharzy. Tworzą razem czapki szefa kuchni, planują, z jakich składników będą składać się potrawy. Zabawa jest więc podwójna. Najlepsze jednak i tak jest na końcu – to degustacja przygotowanych potraw!

Dzięki takim spotkaniom (ale nie tylko) jedzenie posiłków – bardzo często kłopotliwe dla dzieci poza domem – nie jest już wyzwaniem. Dzieci czują się w restauracji swobodnie i zazwyczaj chętnie próbują nowych smaków. Tym bardziej że mają własne zestawy sztućców (kolorowych i plastikowych!), a najmłodsi także wygodne krzesełka do karmienia i śliniaki.

Rozrywka

Wakacje z dzieckiem to jednak przede wszystkim zabawa, dlatego na miejscu znajdują się również plac i sala zabaw. Dzieci mogą wziąć również udział w lekcjach pływania (zajęcia “Bądź jak ryba w wodzie”), korzystać z Rodzinnego SPA (codziennie między 10:00 a 13:00) czy nawet wybrać się do SPA, gdzie czekają na nie zabiegi z oferty Kids SPA.

Do dyspozycji Gości są również rowery – dla dorosłych, dziecięce i takie, które są wyposażone w fotelik dla dzieci, a w recepcji czekają na wszystkich – gry planszowe i książki z bajkami. Rodzice bardzo chwalą sobie również możliwość skorzystania z animacji dla dzieci w okresie wakacji czy ferii zimowych. Zajęcia odbywają się wówczas codziennie i pozwalają maluchom nie tylko na integrację i zawarcie wakacyjnych przyjaźni, ale też na kreatywną zabawę.

Podczas zeszłorocznej edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie Medical SPA Unitral w Mielnie otrzymał nie tylko certyfikat HPR, ale również nagrodę specjalną od internautów i gości hotelowych.

W tym roku również jest nominowany do statuetki Hotel Przyjazny Rodzinie. Głosowanie trwa do 8 września. W tej chwili Hotel Unitral jest wśród pięciu hoteli z największą liczbą głosów. O wynikach będziemy informować na naszym profilu Facebook  oraz na blogu.

Celem kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie jest promocja miejsc noclegowych w Polsce, w których rodziny z dziećmi oraz przyszłe matki mogą się cć komfortowo, spokojnie i bezpiecznie.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij