BEZPIECZNY URLOP NAD MORZEM

10 maja 2020
10 maja 2020

Chcemy, aby Wasz pobyt był jak najbardziej bezpieczny.

Drodzy Goście, od pewnego czasu wszyscy musimy się zmierzyć z nowymi i bardziej restrykcyjnymi standardami dotyczącymi bezpieczeństwa.

Bardzo cieszy nas, że już mogliśmy otworzyć nasze Hotele Nadmorskie.

Szerokie plaże, lasy sosnowe, nadmorskie parki, rekreacyjne ścieżki zdrowia czy ścieżki rowerowe, które znajdują się w pobliżu naszych hoteli - pozwolą Państwu spędzić urlop na uboczu,  z dala od skupisk ludzi, korzystając z piękna przyrody jaka występuję w naszej szerokości geograficznej.

Ponadto jod, który występuję w wysokim stężeniu w powietrzu odpowiada za prawidłową pracę układu nerwowego, mięśniowego i krwionośnego, wpływa pozytywnie na przemianę materii, wzrost i rozwój intelektualny. Dzięki aktywności fizycznej w takich warunkach wzmocnicie to, co jest teraz najważniejsze – czyli odporność organizmu na różnego rodzaju wirusy.

Spełniamy wszelkie standardy bezpieczeństwa oraz higieny zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju. Duże powierzchnie naszych hoteli pozwalają na swobodne poruszanie się, dzięki czemu ograniczone są bezpośrednie kontakty z innymi Gośćmi.

Chcemy, aby Wasz pobyt był jak najbardziej bezpieczny, jest to jest możliwe, dlatego:

- personel przestrzega zasad higieny i jest zaopatrzony w bezpośrednie środki ochrony

- pokoje sprzątamy z jeszcze większą starannością wraz z dezynfekcją elementów wyposażenia, które wymagają użycia dłoni, takie jak: blat, kran, sedes, biurko, klamki, włączniki, sterowniki klimatyzacji, pilot do telewizora

- płyny do dezynfekcji rąk są dostępne w wielu miejscach w Hotelach

- części wspólne Hotelu (przyciski w windzie, klamki, lada recepcyjna itp.) są regularnie dezynfekowane

- aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo oraz komfort posiłki (śniadanie, obiad i  kolacja) serwujemy do pokoi. Dania a la carte, są również dostarczane do pokoju

- sprzątanie odbywa się na Wasze życzenie, podczas nieobecności Gości w pokoju

 

W ofercie wiosennej udostępniamy Państwu sprzęt do rekreacji: rowery i kije do nordic walking – sprzęt po każdym użyciu jest dezyfekowany.

Z każdymi nowymi wytycznymi z Ministerstwa Rozwoju będziemy Państwu oferować kolejne usługi hotelowe. Bedzięmy o tym na bieżąco informować na naszych stronach internetowych oraz w social mediach.

Do zobaczenia!

Pozdrawiamy Nadmorsko!

Team Hotele Nadmorskie

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij