Bal Charytatywny w Unitralu. Są jeszcze bilety

18 lutego 2020
18 lutego 2020


22 lutego w Mielnie odbędzie się jubileuszowy, 20. Bal Charytatywny. Pojawią się Goście Specjalni!

 

Jak co roku w Restauracji Hotelu Unitral szykuje się Wielki Bal. Wielki, nie tylko ze względu na rangę, ale przede wszystkim ze względu na cel. Tego wieczoru wszyscy Goście bowiem nie tylko bawią się na parkiecie, ale również pomagają. Dochód z balu zostanie przeznaczony na pomoc dla dzieci i młodzieży z gminy Mielno. Co ważne, będzie to zarówno wsparcie młodzieży z rodzin najuboższych, jak i wspieranie dzieci utalentowanych. Podczas zeszłorocznej edycji na ten cel udało się zebrać blisko 20 tysięcy złotych!

Goście VIP 

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą:

  • Monika Pyrek - jedna z najlepszych polskich lekkoatletek w historii tej dyscypliny specjalizująca się w skoku o tyczce;
  • Izabela Bujniewicz - aktorka teatralno-musicalowa, wokalistka i śpiewaczka;
  • Andrzej Krucz - aktor teatralny, filmowy i telewizyjny oraz dziennikarz telewizyjny;
  • Wojciech Asiński - aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, a także asystent reżysera w teatrze oraz dziennikarz telewizyjny.

Licytacje i zabawa

Jedną z atrakcji wieczoru będzie aukcja, na którą trafią rzeczy przekazane przez sponsorów. Zanim jednak będziecie próbować wylicytować rzecz dla siebie, koniecznie zarezerwujcie wcześniej wejściówki na bal. Cena za parę wynosi 400 zł, a bilety można kupić w recepcji Medical SPA Unitral w Mielnie. Pula jest jednak limitowana. 

Dołączcie również do wydarzenia na Facebooku (Tutaj).


Organizatorami wydarzenia są Burmistrz Mielna oraz Forum Samorządowe Nasza Gmina.

 

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij