Najlepsi polscy lektorzy w Dźwirzynie

04 lutego 2020
04 lutego 2020

W kwietniu w Hotelu Senator po raz 6. odbędzie się Ogólnopolskie Spotkanie Lektorów.

 

Ich głosy znamy wszyscy. Z filmów, reklam, z radia czy z audiobooków. To elita polskich lektorów. Co roku, o tej samej porze przyjeżdżają na zlot lektorów do Dźwirzyna. Nie inaczej będzie w tym roku.

Oni mają głos

Spotkanie odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia. Do końca stycznia swój udział potwierdziło już około 60 lektorów, w tym również jeden z najsłynniejszych głosów polskiej telewizji  - Tomasz Knapik! Zanim jednak lista zostanie zamknięta, z pewnością dołączy do niej jeszcze wiele znanych nazwisk. W ubiegłym roku, na 5. Ogólnopolskim Spotkaniu Lektorów (OSL) bawiło się ponad 130 osób! 

Program Zlotu

Szczegółowy program wydarzenia jest jeszcze ustalany, ale już teraz wiadomo, że jednym z punktów będzie wystawa starych mikrofonów z kolekcji Oldmics. W minionych edycjach organizowane były również warsztaty głosowe i konsultacje ze specjalistami. Nie brakowało również okazji do networkingu, podzielenia się wiedzą, a także czasu na nadmorski relaks. 

Jak wziąć udział? 

Zlot ma charakter zamknięty i jest dedykowany wyłącznie profesjonalnym lektorom. Obowiązują zaproszenia, jeśli jednak znacie kogoś, kto jest zawodowym lektorem, a nie wybiera się na spotkanie, koniecznie napiszcie do Organizatora (www.osl.mikrofonika.net). To jedyne tego typu wydarzenie w kraju i absolutnie nikt z branży nie powinien go przegapić! 

 


 

Zlot jest organizowany przez koszalińską Mikrofonikę, pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie bank głosów. Sponsorem Generalnym wydarzenia są Hotele Nadmorskie.

Zdj. Cezary Żukowski migawkowe.pl

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij