Kilka tysięcy osób wykąpie się w lodowatym Bałtyku!

31 stycznia 2020
31 stycznia 2020

Od 6 do 9 lutego w Mielnie odbywać się będzie 17. Międzynarodowy Zlot Morsów. Hotele Nadmorskie są partnerem tego wydarzenia i przygotowały dla uczestników kilka niespodzianek.

 

Finałowa kąpiel, najważniejsza część Zlotu zaplanowana jest na niedzielę. To właśnie wtedy, w samo południe do morza wbiegną tysiące osób. W ubiegłym roku zrobiło to ponad 4900 osób! Ilu śmiałków pojawi się tym razem, jeszcze nie wiadomo, ale można spodziewać się kolejnego rekordu. Pierwsza pula biletów została sprzedana już w połowie stycznia. Chętni, którzy chcieliby jeszcze dołączyć, będą mogli kupić bilety już tylko na miejscu. 

Najpierw kąpiel, potem termy

Uczestnicy wydarzenia razem z pakietem startowym otrzymają magazyn Zlotu. W środku znajdować się będzie m.in. lista rabatów, w tym kupon zniżkowy do Strefy SPA w Medical SPA Unitral w Mielnie.

3-godzinny pobyt w termach obejmować będzie basen solankowy z solą z Morza Martwego, świat saun i łaźni, a także strefę wypoczynku z jacuzzi pod gołym niebem! Wejście dla 1 osoby w ramach promocji kosztować będzie jedynie 50 zł. Prawie 25% mniej niż w cenie regularnej! 

Oferta będzie ważna przez cały Zlot, tj. od 6 do 9 lutego 2020 i będzie można z niej skorzystać tylko po okazaniu kuponu. 

Śniadaniowy Bieg Morsów 

Oprócz kąpieli w mroźnym Bałtyku na Morsów czekać będzie również sporo aktywności na plaży. W sobotę, o godz. 10:00 odbędzie się np. coroczny Śniadaniowy Bieg Morsów o Puchar Burmistrz Mielna. Do przebiegnięcia będzie dystans 5 km, a na mecie czekać będą nie tylko medale. Każdy biegacz dostanie również zestaw śniadaniowy, przygotowany przez Hotele Nadmorskie. 

Jeśli chcielibyście pokibicować Morsom lub też pojawić się na linii startu, spotykamy się przy głównym wejściu na plażę, przy pomniku Morsa. Bieg rozpocznie się o godz. 10:00. 

Urlop po królewsku

Jedną z głównych atrakcji Zlotu jest także Wielki Bal Morsa. Co roku towarzyszy mu inny temat przewodni, tym razem będą to “Morsy w Kosmosie”. Oznacza to jednak nie tylko kosmiczną zabawę. Uczestnicy Balu zamienią się na tę jedną noc w przybyszów z innej galaktyki! Ograniczać ich będzie wyłącznie własna wyobraźnia, a najbardziej pomysłowe stroje zostaną nagrodzone. W ręce Króla i Królowej Balu powędrują berło i korona, ale także voucher na pobyt w Medical SPA Unitral w Mielnie! 

Witamy w stolicy Morsów

To oczywiście tylko część atrakcji. O wszystkich możecie przeczytać na stronie Międzynarodowego Zlotu Morsów w Mielnie. Z pewnością jednak Mielno podczas tych kilku dni będzie tętnić życiem i warto się tutaj pojawić.

Jako grupa Hotele Nadmorskie powitamy zresztą uczestników bardzo gorąco - najpierw w Koszalinie, a potem już tuż przed samym Mielnem - stolicą polskiego morsowania! 

 

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij