Z miłości do… kręgli

29 stycznia 2020
29 stycznia 2020

Do kręgli, ale też do dobrej zabawy, do sportu, a nawet do wakacji nad polskim morzem! Jeśli lubicie przynajmniej jedną z tych rzecz, koniecznie dołączcie do naszej walentynkowej zabawy.

 

Spotykamy się 16 lutego, o godz. 16:00 w Kręgielni w Hotelu Senator. To właśnie tutaj odbędzie się Walentynkowy Turniej Bowlingowy. Do wygrania będą m.in. romantyczna kolacja czy wspólne wyjście na basen. 

Zaproś swoją Walentynkę 

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych, i to nie tylko tych Zakochanych! Zapraszamy mieszkańców Dźwirzyna i okolic, naszych Gości. Każdego, kto ma chęć świetnie się bawić, a przy okazji zagrać o atrakcyjne nagrody.

Udział w turnieju możecie wziąć razem ze swoją drugą połową i pokazać innym, jak zgranym jesteście duetem. Żeby jednak Wasze szanse były wyrównane, zaproście do swojej drużyny również swoich znajomych albo inną, zaprzyjaźnioną parę. Gramy w 3- lub 4-osobowych zespołach, a żeby pojawić się na liście graczy, wystarczy kupić wcześniej na stronie voucher. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ liczba drużyn w turnieju jest ograniczona.

Nagrody jak prezenty!

Do wygrania w czasie turnieju będą atrakcyjne nagrody, niektóre w sam raz na Walentynki! Będą to: 

  • Voucher na romantyczną kolację w Hotelu Senator dla 2 osób;
  • Karnet na kręgle w Hotelu Senator dla całego zespołu;
  • Karnety na basen w Hotelu Senator dla całego zespołu;
  • Vouchery rabatowe do Bursztynowego SPA w Hotelu Senator;
  • Voucher rabatowy 50% na Sauny w Hotelu Unitral.

To jednak nie wszystko. Turniej walentynkowy jest bowiem częścią znacznie większego sportowego wyzwania. To eliminacje do Wielkiego Finału, który odbędzie się 26 kwietnia! Jeśli zdobędziecie dobry wynik, przejdziecie dalej i będziecie mogli zagrać o nagrodę główną! A jest o co walczyć, bo do zdobycia jest voucher na Rodzinny Weekend w 1 z 3 Hoteli Nadmorskich!

 


 

Szczegółowe zasady Turnieju i terminy wszystkich rozgrywek znajdziecie na stronie Hotel Senator (TUTAJ). Patronem medialnym wydarzenia jest portal e-KG.pl.

 

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij