Hotele Nadmorskie grają razem z WOŚP!

09 stycznia 2020
09 stycznia 2020

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dotarła nad Bałtyk. Na licytację trafił rodzinny pobyt nad morzem! 

 

Pomaganie jest fajne, dobro powraca… - powodów, by wesprzeć Finał WOŚP jest wiele, a Grupa Hotele Nadmorskie w tym roku dołożyła jeszcze jeden. Biorąc udział w aukcji internetowej z jej udziałem, możecie nie tylko spełnić czyjeś marzenia, ale również te własne. 

Wylicytuj marzenia

W 2020 roku, podczas 28. Finału WOŚP gramy o zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Biorąc udział w aukcji przygotowanej przez Hotele Nadmorskie (dostępnej tutaj) możecie wylicytować rodzinny pobyt nad morzem! 

Wymarzone wakacje

Voucher obejmuje 3-dniowy rodzinny pobyt nad morzem w 1 z 3 Hoteli Grupy Hotele Nadmorskie. To, czy spędzicie wolny czas w Hotelu Senator****, Medical SPA Unitral w Mielnie**** czy Hotelu Lidia SPA & Wellness**** zależy wyłącznie od Was. Zaproszenie jest ważne dla 4-osobowej rodziny -  2 osób dorosłych i 2 dzieci.

W ramach pobytu otrzymacie wyśmienite śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, a także nieograniczone korzystanie z dostępnych w hotelach kompleksu basenów oraz siłowni. Zobaczcie na naszej stronie (tutaj), w którym z miejsc najbardziej chcielibyście wypocząć i zagrajcie razem z WOŚP o marzenia. Te swoje i te, dziecięce, które spełniają się dzięki akcji WOŚP.  

Jak (wy)grać? 

Licytacja potrwa do 31 stycznia 2020, do godz. 12:45. Im szybciej jednak do niej dołączycie, tym większa szansa, że to właśnie Wy wylicytujecie pobyt nad Bałtykiem w świetnej cenie i w szczytnym celu. Mało tego, hasło tegorocznego Finału brzmi “Wiatr w żagle”. Jeśli chcielibyście go złapać, to nigdzie nie zrobicie tego szybciej niż właśnie nad polskim morzem. 

Zagrajcie razem z nami! ❤

 


* Wszelkie dodatkowe informacje dot. aukcji są dostępne pod e-mailem: grzegorz.szymanski@hotelsenator.pl

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij