Ferie jak z bajki!

29 grudnia 2019
29 grudnia 2019

Zima w Darłówku zapowiada się dosłownie bajkowo. Nadchodzące ferie spędzą tutaj bohaterowie uwielbianych przez dzieci bajek!

 

Jeśli nie macie jeszcze planów na rodzinne ferie, zapraszamy do Darłówka! Przed nami ponad miesiąc fantastycznej zabawy w nadmorsko-bajkowym klimacie.

Bajkowe animacje

Zaprzyjaźnieni z Hotelem animatorzy z grupy Niezapomniane Animacje codziennie będą zapraszać dzieci do udziału w zajęciach. W programie będą m.in. zajęcia plastyczne, warsztaty sensoryczne, eksperymenty chemiczne czy Talent Show. Nie zabraknie również zajęć sportowych, takich jak zumba czy atrakcji dla dzieci, które uwielbiają wodę. Dla nich animatorzy zorganizują zabawy w basenie i aquaerobik. Największą atrakcją będą jednak Bajkowe Bale Przebierańców, dlatego jeśli planujecie ferie w Hotelu Lidia, koniecznie spakujcie do walizki kostium ulubionej postaci z bajki.

Bajeczne rabaty

Jeśli nie zdążyliście jeszcze zrobić rezerwacji na tegoroczne ferie, skorzystajcie z naszych ofert specjalnych. W terminie od 25.01 do 8.02.2020 roku otrzymacie nawet do 15% rabatu! Z kolei jeśli zabieracie ze sobą dzieci, zapytajcie nasz dział sprzedaży, jakie warunki musicie spełnić, by móc skorzystać z bonusu „2 dzieci gratis”.

Zajrzyjcie również na stronę Hotelu i zobaczcie szczegóły program pobytu (TUTAJ)

 


Rezerwacje pobytów w ramach pakietu Bajkowe Ferie Zimowe przyjmujemy: 

- on-line, na stronie Hotelu Lidia SPA & Wellness (TUTAJ),
- telefonicznie pod numerem: +48 (94)  314 30 38,
- e-mailowo: hotel@hotel-lidia.pl​. 

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij