Noworoczny Turniej Bowlingowy

29 grudnia 2019
29 grudnia 2019

W Nowy Rok wkraczamy na sportowo! Już 19 stycznia odbędzie się u nas Noworoczny Turniej Gry w Kręgle.

 

Strike, Spare, Perfect game - właśnie tego życzymy Wam w Nowym Roku. Jeśli podejmiecie sportowe wzywanie, stworzycie 3-4-osobową drużynę i zapiszecie się na nasz Turniej, te życzenia mogą przybliżyć Was do zwycięstwa. A jest o co walczyć! Do wygrania są m.in. rodzinny weekend w Hotelach Nadmorskich, romantyczna kolacja w Hotelu Senator czy karnety na basen.

Każdy może wygrać!

Turniej odbędzie się 19 stycznia (niedziela), o godzinie 16:00. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych – mieszkańców Dźwirzyna i okolic, naszych Gości, każdego, kto ma chęć świetnie się bawić, a przy okazji zagrać o atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia

Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy wykupić voucher w cenie 60 zł dla swojej drużyny na stronie (TUTAJ) . Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a w jednym turnieju może wystartować maksymalnie 10 drużyn.

Jeśli jednak nie zdążycie wystartować w styczniu, kolejna okazja już niedługo. Turnieje bowlingowe odbędą się również w lutym, marcu i w kwietniu. Im jednak częściej będziecie z nami grać, tym większe będziecie mieć szansę na wygraną!

Patronem medialnym wydarzenia jest portal e-KG.pl.

 


Dołączcie do wydarzenia na Facebooku (TUTAJ) i zapytajcie nas o szczegóły lub skontaktujcie się z nami telefonicznie: 

  • (94) 35 49 593 (codziennie, w godzinach: 17:00- 23:00)
  • 697 050 085 (codziennie, w godzinach: 9:00-17:00)
Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij