Mikołajkowe Morsowanie w Dźwirzynie

05 grudnia 2019
05 grudnia 2019

Hotele Nadmorskie i Kołobrzeski Klub Morsów 8 grudnia (niedziela) zapraszają wszystkich chętnych na zimową kąpiel w Bałtyku.

 

Kąpiel w morzu o tej porze roku? Czemu nie! 8 grudnia, w samo południe na plaży Hotelu Senator w Dźwirzynie razem z Morsami z Kołobrzeskiego Klubu Morsów będziemy wskakiwać do Bałtyku! 

Pierwsze morsowanie 

To świetna okazja, by zacząć przygodę z morsowaniem pod okiem doświadczonych Morsów. Dowiecie się, jak prawidłowo morsować czy jak powinna wyglądać rozgrzewka przed wejściem do wody. Wystarczy, że zabierzecie się ze sobą strój kąpielowy, czapkę, rękawiczki i jeśli macie - obuwie neoprenowe. Pamiętajcie również o ręczniku i szlafroku, który będziecie mogli założyć po wyjściu z wody. 

Z perspektywy plaży 

Dołączcie do nas również wtedy, jeśli nie zamierzacie wchodzić do wody. To jedyne takie kameralne wydarzenie w okolicy, podczas którego będziecie mogli  z bliska podejrzeć, jak wygląda taka kąpiel i porozmawiać z jej uczestnikami! 

Udział w kąpieli jest bezpłatny, natomiast planowane bezpośrednio po niej saunowanie i wejście do kompleksu basenowego w Hotelu Senator - płatne zgodnie z cennikiem.

 


Dołączcie do wydarzenia na Facebooku (Tutaj) i bądźcie z nami w niedzielę!  Będzie zimno, ale atmosfera będzie gorąca! 

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij