Taakie prezenty, że ho,ho!

19 listopada 2019
19 listopada 2019

Święty Mikołaj jest w tym roku wyjątkowo hojny. Już teraz rozdaje prezenty Gościom w Mielnie...

 

Do Świąt zostało jeszcze kilka tygodni, ale już czuć świąteczną gorączkę. Pierwsze zakupy, szukanie prezentów, generalne porządki w całym domu… Lista zadań jest długa, a sposób, by zdążyć nim spadnie pierwsza Gwiazdka, tylko jeden.

W poszukiwaniu wolnego czasu 

Jaki? Spakujcie walizkę i przynajmniej na kilka dni zniknijcie nad polskim morzem. Zwłaszcza że teraz ceny są wyjątkowo korzystne, a tak naprawdę nigdzie indziej nie wypoczniecie lepiej. I nie chodzi tutaj tylko o obłędny zapach jodu czy szum morza. To także zasługa pakietu Before XMas w Medical SPA Unitral w Mielnie, dostępnego tylko w okresie przedświątecznym.

Pakiet pełen prezentów

Masaż relaksacyjny na bazie aromatycznych olei, seans w grocie solnej, na deser kawa i ciasto z hotelowej cukierni, wieczorem - aromatyczny grzaniec. Poza tym nielimitowany dostęp do Term  w klimacie Morza Martwego. Gorące sauny, łaźnie, jacuzzi pod gołym niebem, natryski wrażeń, strefa wypoczynku, basen rekreacyjny… M.in. takie upominki czekają na Gości, którzy skorzystają z przedświątecznej oferty. 

 


 

Chcielibyście dołączyć i zacząć świętowanie jeszcze przed 24 grudnia? Zajrzyjcie do Mielna. Tutaj czas płynie wolniej, magiczna, świąteczna atmosfera już trwa, a Święty Mikołaj już od listopada rozdaje prezenty...   

*Szczegóły oferty i rezerwacje są dostępne TUTAJ

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij