Przygotuj się do Świąt w… SPA

17 listopada 2019
17 listopada 2019

Za chwilę Święta, a Wy nie macie czasu zająć się przygotowaniami? Mamy na to sposób. I to niezawodny!

 

Zabiegi w Bursztynowym SPA, rozgrzewający grzaniec, seanse w saunie, relaks w jacuzzi… czy raczej generalne porządki, gorączkowe poszukiwanie prezentów i nerwowe wyrywanie kartek z kalendarza? Jeśli chcielibyście przeżyć nadchodzące święta w wyjątkowej atmosferze i czuć ich magię już od początku, wybór jest oczywisty. Zacznijcie świętowanie jeszcze zanim spadnie pierwsza gwiazdka. Zwłaszcza że prezenty już na Was czekają! 

Worek prezentów

Masaż pleców "Grzane wino”, masaż twarzy "Niespodzianka", a może masaż dłoni lub stóp "Przy kominku"? Każdy z tych zabiegów trafił do naszego świątecznego worka z prezentami. Podobnie zresztą jak zaproszenia na rozgrzewające seanse w saunie fińskiej czy vouchery do Lobby Baru. Jak odebrać prezenty? Święty Mikołaj dołożył je do wszystkich naszych grudniowych pakietów “Przedświąteczny Relaks”. Część z nich już rozdaliśmy, ale jeszcze nie wszystkie... 

Świętujemy cały grudzień!

Zimowy urlop nad morzem to jednak nie tylko pretekst, by zacząć święta wcześniej niż zazwyczaj. To także niepowtarzalna okazja, by po raz ostatni w tym roku zobaczyć polskie morze po sezonie. Puste plaże, pierwszy śnieg, intensywniejszy niż zwykle zapach jodu, a w Hotelu - basen czy długie wieczory w jacuzzi pod gołym niebem. 

Chcielibyście spędzić tak wolne grudniowe dni? Zarezerwujcie pobyt w dowolnym terminie między 7 a 22 grudnia. Kolejna taka okazja dopiero za rok...  

 


 

Szczegóły i rezerwacje pakietu Przedświąteczny Relaks TUTAJ

 

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij