Bez nich nie byłoby Hotelu Przyjaznego Rodzinie

31 października 2019
31 października 2019

Za nami 11. edycja konkursu HPR. Hotel Lidia SPA & Wellness kolejny rok z rzędu znalazł się wśród najlepszych i został okrzyknięty Najlepszym Hotelem na Wypoczynek dla Rodzin z Dziećmi!

 

Hotel to Ludzie, a takie wydarzenia jak Hotel Przyjazny Rodzinie przypominają, jak ogromne ma to znaczenie. Na tegorocznej Gali statuetki trafiły bowiem nie tylko do hoteli, ale również do osób, które wykazują się szczególnym zaangażowaniem w tworzenie miejsc przyjaznych rodzinom. 

Podwójne wyróżnienie 

Imienne statuetki dedykowane były Hotelarzom, którzy wyróżnili się w działaniach w 11. edycji HPR 2018/2019. W sumie przyznano 6 nagród, w tym aż 2 powędrowały do Hotelu Lidia! 

Sabina Tomaszewska, dyrektor Hotelu otrzymała statuetkę za wyjątkową umiejętność zarządzania zespołem, dzięki czemu wszyscy tworzą niezwykłą atmosferę gościnności dla rodzin z dziećmi. Z kolei Joanna Kowalik, manager marketingu wyróżniono za działania z pogranicza magii i cudotwórstwa. Brzmi tajemniczo? I chyba tak właśnie powinno brzmieć, bo jak możemy przeczytać na statuetce dotyczy kierowania sprawami nadzwyczajnymi, nieoczekiwanymi i trudnymi. Co ciekawe, zawsze z lekkością, empatią i z zaangażowaniem! 

Najlepsi z najlepszych 

Bardzo ważny dla wszystkich uczestników konkursu był również moment wręczania statuetek. W tym roku otrzymało je 5 obiektów. Tylko tylu bowiem udało się zdobyć maksymalną, 100% ocenę. Wśród nich również znalazł się Hotel Lidia! To do niego właśnie trafiła nagroda w kategorii Najlepszy Hotel na Wypoczynek dla Rodzin z Dziećmi. Najważniejsza spośród wszystkich, bo rekomendująca obiekt jako miejsce przyjazne rodzinom. 

Wspólny sukces

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu - rodzinom, które nam zaufały, zespołowi Hotelu Lidia, który dba o to, by ich pobyty zawsze były udane oraz organizatorce kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie - Violetcie Hamerskiej. I najważniejsze - dzieciom, bo i ta kampania, i te nagrody są przede wszystkim dla nich! Dziękujemy!

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij