Oktoberfest w Mielnie

06 października 2019
06 października 2019

Oktoberfest trwa! Zajrzyjcie do Hotelu Unitral i poczujcie się jak na najsłynniejszym Festiwalu Piwa!

 

Oktoberfest w Medical SPA Unitral w Mielnie to już tradycja. Co roku z tej okazji na Gości czekają festiwalowe atrakcje. Tym razem są to m.in. specjalne menu, doskonałe piwo i najważniejsze - załoga Unitrala, która na czas Festiwalu zakłada oryginalne, bawarskie stroje! 

Bufet piwny

Od 4 do 13 października w lobby barze serwowane jest menu, którego nie powstydziliby się organizatorzy niemieckiego święta - Oktoberfest. Do wyboru są Burger Classic (26 zł), Frytki steak house (8 zł), deska serów (30 zł), deska wędlin (30 zł), a do tego oczywiście piwo od oficjalnego partnera Oktoberfest - marki Paulaner (12 zł). Z takim zestawem wieczór po prostu musi się udać! 

Bawarskie czapki

W czasie trwania Festiwalu można również skorzystać z promocji. Kupując w lobby barze 5 piw marki Paulaner 0,5 l, gratis otrzymacie oryginalną czapkę bawarską! To świetna festiwalowa pamiątka, dzięki której każdy z Was poczuje klimat Oktoberfestu w 100%. 

Dołączcie do nas i zobaczcie, jak świetnie można się bawić :)  

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij