Najpierw Mielno, potem Zanzibar. Katarzyna Werner o Unitralu

06 września 2019
06 września 2019

 

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek TVN  - Katarzyna Werner spędzała ostatnio urlop w Unitralu. Nieprzypadkowo. 

 

Katarzyna Werner jest członkiem Kapituły Hotel Przyjazny Rodzinie. Jej wizyta w Medical SPA Unitral w Mielnie będzie mieć wpływ na ocenę, jaką Unitral otrzyma w tegorocznym konkursie. 

Mali, ale ważni Goście

Z opublikowanej na stronie Rodzinawhotelu.pl relacji możemy dowiedzieć się m.in., że Pani Kasi spodobała się tak istotna w konkursie - rodzinna strona naszego Hotelu. W swojej relacji pisze m.in.: Atrakcji dla dzieci aż nadto. Dwa place zabaw, jeden wewnątrz, drugi na zewnątrz. Animacje – pomysłowe i z pomysłowymi prowadzącymi. Najbardziej zadowoleni byliśmy jednak z tego, że mogliśmy wspólnie, rodzinnie „posaunować”. Hotel przewidział taką możliwość w wyznaczonych godzinach, dzięki czemu dzieci nikomu nie przeszkadzają, mogą za to spróbować czegoś nowego z rodzicami. Moje dzieci do dziś wspominają „kolorową wodę”, czyli jacuzzi w hotelowym spa.

Blisko morza i nie tylko

Pojawiła się również wzmianka na temat lokalizacji Unitrala. Hotel jest położony bardzo blisko plaży. Można podjechać  autem pod samo wejście, spokojnie się rozpakować i odstawić auto na jeden z kilku parkingów. Niby błahostka, ale chyba każdy z nas, jadąc na urlop zabiera ze sobą solidny bagaż. Im mniej kłopotu nam on sprawi, tym lepiej. Dlatego równie ważne są wielkość i rozkład pokoju, na co również p. Kasia zwróciła uwagę. Podkreśliła, że pokój był duży i przestronny i było w nim sporo miejsca, nawet po dostawieniu łóżeczka.  

Byliśmy, zobaczyliśmy, wrócimy

Każdy urlop jednak się kończy, a nasz Gość miał już w planach kolejną podróż. Z naszego hotelarskiego punktu widzenia wyjątkowo ciekawą, ponieważ Kasia Werner postanowiła spełnić marzenie i otworzyć własny hotel, i to na Zanzibarze! 

Tym bardziej było nam więc miło usłyszeć od niej, od przyszłej hotelarki tyle pozytywnych słów. Zwłaszcza zaś słowa: Dziękujemy za możliwość WSPÓLNEGO odkrywania nowych rzeczy! Z największą przyjemnością tam wrócimy!!! Trzymamy za słowo i mówimy “Do zobaczenia”, a Was gorąco zachęcamy do zagłosowania na nasz Hotel w tegorocznym plebiscycie Hotel Przyjazny Rodzinie [TUTAJ]. Konkurs trwa do 10.09.2019. 

 

 

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij