Do widzenia, wakacje!

14 sierpnia 2019
14 sierpnia 2019

Party z DJ’em, ognisko, słodkie niespodzianki dla dzieci… Hotel Lidia SPA & Wellness hucznie pożegna w tym roku lato.

 

Wszystko, co dobre szybko się kończy. Wakacje również. Jeśli tak jak my kochacie lato i chcielibyście, żeby zostało z nami na dłużej, nie może Was zabraknąć w Darłówku. To właśnie tutaj, w Hotelu Lidia w ramach pakietu “Pożegnanie wakacji. Wakacje last minute” odbędzie się fantastyczne podsumowanie wakacyjnego szaleństwa! 

Dni pełne wrażeń

Każdy, kto ostatnie dni wakacji spędzi nad polskim morzem, z pewnością długo nie zapomni tego urlopu. Pakiet “Pożegnanie lata” (TUTAJ) obejmuje pobyty od 28 sierpnia do 1 września, tj. weekend tuż przed powrotem do szkoły czy pracy.  W ramach pakietu otrzymacie jednak nie tylko 2 noclegi w komfortowym pokoju ze śniadaniami i obiadokolacjami. To także wspomniane wyżej atrakcje - party z DJ’em, ognisko z kiełbaskami, dostęp do hotelowej plaży czy wieczór z pokazem Live Cooking. Nie zabraknie również niespodzianek dla najmłodszych. W programie są animacje oraz słodki poczęstunek. 

To jednak nie wszystko - rodzice, którzy chcieliby zabrać ze sobą dziecko do 12 r. życia, nie zapłacą za jego pobyt! Kalkulator na stronie internetowej nie uwzględnia jednak rabatu na dziecko. Żeby go otrzymać, skontaktujcie się z Działem Sprzedaży telefonicznie (+48 94 314 30 38). 

Do zobaczenia! 

 

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij