Ciepło, cieplej, gorąco! Pogoda na wakacje 2019

19 czerwca 2019
19 czerwca 2019

Kto jeszcze nie zaplanował urlopu nad Bałtykiem, powinien zrobić to jak najszybciej...

 

Według zapewnień synoptyków czeka nas bowiem bardzo pogodne i przede wszystkim ciepłe lato. Możemy być również spokojni o to, że gdy zarezerwujemy pobyt w hotelu z wyprzedzeniem, nie trafimy na załamanie pogodowe i kilkudniowe deszcze. Tego lata bowiem deszcz padać będzie sporadycznie. Możemy spodziewać się go np. w ostatnim tygodniu upalnego czerwca, ale będą to jedynie przelotne opady. Temperatura natomiast nadal będzie wysoka i na pewno nie zabraknie słońca.

Pogoda długoterminowa na lipiec natomiast to przede wszystkim temperatura w granicach 25-30 stopni C. Sporadycznie mogą pojawić się burze, ale tylko lokalnie i z pewnością nikomu nie popsują urlopowych planów. Wręcz przeciwnie - gdy nadejdą po kilkudniowych upałach, będą przyjemną odmianą i pozwolą złapać oddech przed kolejną falą ciepła.

A z pewnością i takie dni nadejdą w drugim miesiącu wakacji. Zgodnie z prognozami sierpień może być bowiem równie upalny jak w poprzednich latach. Najczęściej termometry pokazywać będą od 20 do 25 stopni C. Pogoda więc przez całe lato będzie sprzyjać opalaniu. Od czasu do czasu jedynie spadnie letni deszcz, ale opady nadal będą słabe i przelotne.  


Tym samym w tym roku, a prawdopodobnie i w kolejnych latach, do listy zalet urlopu nad polskim morzem będziemy mogli śmiało dopisać - gwarancję pogody. 

To jak, z kim widzimy się latem nad Bałtykiem? 

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij