Wakacje z Gwiazdami w Unitralu

17 czerwca 2019
17 czerwca 2019

Jak co roku latem do Mielna przyjadą znani i lubiani artyści. Zobaczcie, które Gwiazdy zarezerwowały już pobyt i dołączcie!

 

Tych osób tak naprawdę nie musimy Wam przedstawiać. Znacie ich nazwiska, jeśli nie z pierwszych stron gazet, to z radia, z telewizji czy po prostu ze sceny. Wśród nich są m.in. Kasia Skrzynecka, Paulina Holtz czy Anna Powierza. Pełną listę Gości specjalnych, a tak naprawdę przyjaciół Medical SPA Unitral w Mielnie publikujemy niżej. Tym samym zapraszamy Was również na wakacyjne spotkania i warsztaty z ich udziałem.

Wakacje z Gwiazdami 2019

29.06-6.07 -  Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak (aktorzy z Mam Teatr)

6.07-13.07 - Anna Powierza (aktorka, znana m.in. z roli Czesi w serialu Klan, a także logopeda i autorka bestsellerowych książek “Jak schudnąć, gdy dieta nie działa” oraz “Moje małe ciacho logopedia na wesoło”)

15.07-22.07 - Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki (Kasia - aktorka, piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka, prezenterka telewizyjna i osobowość telewizyjna; Marcin - sportowiec, trener, zdobył tytuły Mistrza Polski i Mistrza Świata Ligi Masters, Mistrz Świata w kulturystyce klasycznej

27.07.-3.08 - Aleksandra Nieśpielak (aktorka filmowa i telewizyjna, a także teatralna)

3.08- 10.08 - Magdalena Waligórska-Lisiecka i Mateusz Lisiecki-Waligórski (aktorzy, Magda jest m.in. gwiazdą serialu “Ranczo”, a jej partner - znany jest m.in. z takich seriali, jak “M jak Miłość”, “O mnie się nie martw” czy “Korona Królów”)

11.08.- 18.08 - Paulina Holtz (aktorka teatralna i filmowa, szerszej publiczności znana m.in. z serialu “Klan”, jak również autorka poradnika “Po pierwsze JOGA”)

Każdy z ww. Gości przygotuje podczas pobytu specjalny program atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Po szczegóły zapraszamy na naszego Facebooka. Do zobaczenia w Mielnie!

 


Rezerwacje pobytów w ramach pakietu Rodzinne Lato 2019

  • on-line, na stronie Medical SPA Unitral w Mielnie (TUTAJ)
  • telefonicznie pod numerem: +48 94 3168 269
  • e-mailowo: rezerwacje@unitral.pl
Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij