Mamy najczystsze plaże w Polsce!

01 czerwca 2019
01 czerwca 2019

Planując wakacje nad morzem, szukacie czystych i bezpiecznych plaż? Jedźcie na plaże z certyfikatem Błękitna Plaża.

 

Błękitna Flaga (Blue Flag) to międzynarodowe wyróżnienie przyznawane wyłącznie tym kąpieliskom, które spełniają najwyższe standardy czystości i bezpieczeństwa. Certyfikat jest ważny tylko jeden sezon, a w Polsce mogą się nim pochwalić zaledwie 22 plaże.

Zachodniopomorskie najlepsze na urlop

Wśród wyróżnionych są m.in. kąpieliska w Darłówku Zachodnim i w Dźwirzynie. W obu miejscach latem działają nasze prywatne hotelowe plaże. Dyskretnie wydzielone i wyposażone w sprzęt plażowy, taki jak leżaki, parawany czy kosze plażowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Zwłaszcza że Goście Hotelu mogą z nich korzystać bezpłatnie.

Wyróżnieniem ich certyfikatem Błękitna Plaża to dodatkowa zachęta, by odwiedzić je w wakacje, i to nie tylko ze względu na czystość i bezpieczeństwo. To także dostępność do ścieżek pieszo-rowerowych czy udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Tylko dla najlepszych

O przyznaniu Błękitnej Plaży decyduje Międzynarodowe Jury w Kopenhadze, ale najważniejszą ocenę zawsze zostawiają jednak wczasowicze. To ich opinia decyduje o atrakcyjności plaży i tym, czy znajdzie się ona na TOP liście.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij