Najlepsze prezenty dla Mamy

14 maja 2019
14 maja 2019

26 maja święto wszystkich Mam. Wiecie, co ucieszy Waszą Mamę?

 

Zaskoczyć Mamę nie jest łatwo. Zna nas od zawsze, wie o nas prawie wszystko. Jaki więc prezent z okazji Dnia Matki wybrać, by nie tylko ucieszył, ale też został zapamiętany na dłużej? Podarujcie Jej CZAS. Czas na relaks, chwilę zarezerwowaną wyłącznie dla siebie. Nawet jeśli nie jesteście pewni, jak Wasza Mama chciałaby ją spędzić i na to jest metoda...

Czas na relaks

Wystarczy, że podarujcie voucher podarunkowy na zabiegi SPA. Zaproszenie będzie ważne kilka miesięcy i będzie można je wykorzystać na dowolny zabieg. Dlaczego warto? Z kilku powodów.

Po pierwsze, jest estetycznie, pięknie zapakowane. Możecie również zamieścić wewnątrz własną dedykację. Po drugie, nawet jeśli to pierwsza od dawna wizyta Waszej Mamy w SPA, miły i kompetentny personel chętnie doradzi Jej, jaki zabieg wybrać. Po trzecie - zabiegi przeprowadzane są z użyciem profesjonalnych kosmetyków sprawdzonych marek. Pielęgnują, relaksują, ale nigdy nie zawodzą.

I ostatnie, ale zdecydowanie najważniejsze - specjaliści od dobrych emocji zadbają o to, by upominek zapadł w pamięci na długo. Jeśli nie na zawsze, to na pewno do kolejnego Dnia Matki…

 


Bony podarunkowe są dostępne zarówno stacjonarnie, jak i sprzedaży internetowej we wszystkich Hotelach z Grupy Hotele Nadmorskie. Są to:

- Bursztynowe SPA w Hotelu Senator (TUTAJ),

- Bursztynowe SPA w Hotelu Lidia SPA&Wellness (TUTAJ)

- SPA w klimacie Morza Martwego w Medical SPA Unitral w Mielnie (TUTAJ)

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij