Najlepszy barista?

08 maja 2019
08 maja 2019

Łukasz Skiba z Medical SPA Unitral w Mielnie znalazł się w gronie 20 baristów - finalistów konkursu Darboven! Głosowanie trwa do 13 maja.

 

To już trzecia edycja konkursu J.J. Darboven Barista Camp. Do poprzedniej zakwalifikowało się dwoje innych baristów z Hotelu Unitral - Agata i Piotr. Oboje wówczas wygrali i pojechali na 2-dniowe szkolenie. Tym razem taką szansę ma Łukasz.

Jego zgłoszenie na tyle mocno zainteresowało jury konkursowe, że od razu dostał się do kolejnego etapu. Oprócz niego udało się to jeszcze tylko 19 innych baristom z całej Polski!

Głosowanie trwa

Teraz wszystko w rękach głosujących, a więc również Waszych! Wystarczy, że zajrzycie na Facebooka i pod zdjęciem konkursowym Łukasza (TUTAJ) klikniecie reakcję Serduszko. Żadna inna, (w tym polubienia) niestety nie będzie brana pod uwagę.

Głosowanie trwa do 13 maja, do godziny 12.00.

Najlepsi Najlepszym

Po zakończeniu głosowania zwycięży 10 zdjęć z największą liczbą głosów. Jeśli będzie wśród nich Łukasz - weźmie udział w szkoleniu, które poprowadzą bariści najwyższej rangi! Będą to:

Kamila Adamiec – Mistrzyni Polski Brewers Cup 2018;

Sławek Saran – Mistrz Polski Barista 2008, Mistrz Polski Brewers Cup 2016, Mistrz Polski Baristów 2019, Mistrz Polski Brewers Cup 2019, 7 miejsce na Mistrzostwach Świata Brewers Cup 2019.

Jak zapowiadają organizatorzy: Kamila poprowadzi szkolenie dotyczące alternatywnych metod parzenia kawy. Sławek skupi się na parzeniu espresso oraz pracy baristy. Oboje opowiedzą również o tym, na co warto zwrócić uwagę, przygotowując się do startu w mistrzostwach.

Wzięcie udziału w takim szkoleniu to jedno z zawodowych marzeń Łukasza. Trzymamy kciuki, by udało się je spełnić!

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij