Wakacje marzeń

07 kwietnia 2019
07 kwietnia 2019

Ile dzieci, tyle marzeń, ale jedno jest wspólne. To marzenie o udanych wakacjach, a my pomagamy je spełnić!

 

Chyba każdy z nas pamięta swoje pierwsze spotkanie z morzem. Szum fal, ogrom wody i szeroką plażę. Na każdym ten widok robi wrażenie. Dlatego ani trochę nie dziwimy się dzieciom, że tak bardzo kochają morze. Wręcz przeciwnie - doskonale je rozumiemy i co roku staramy się jak najlepiej wypełnić im wolny czas, który u nas spędzają, zwłaszcza latem. Nie inaczej będzie w tym roku.

Rodzinne lato w Mielnie

Medical SPA Unitral - Hotel z certyfikatem Hotel Przyjazny Rodzinie co sezon zaprasza na lato pełne atrakcji. Prócz codziennych animacji z animatorami są to również zajęcia i warsztaty z Gośćmi specjalnymi. W ostatnich latach byli to m.in. aktorzy Katarzyna Skrzynecka, Anna Powierza, Marzanna Graff, Aleksander Mikołajczak czy kulturysta Marcin Łopucki. Kto pojawi się w tym roku, to jeszcze tajemnica, ale już teraz przygotowywany jest  bogaty program animacji, gry i zabawy zarówno w sali zabaw, jak i w plenerze.

Rezerwując pobyt do 31 maja [TUTAJ], zdążycie jeszcze skorzystać z promocji - 2 dzieci do 12 lat GRATIS!

Im dłużej, tym taniej w Dźwirzynie

Ciekawą promocję dla urlopowiczów przygotował również Hotel Senator. I nie mamy tu na myśli wyłącznie codziennych animacji dla dzieci, strzeżonej plaży czy letniego programu atrakcji z koncertami czy imprezami plenerowymi w ogródku grillowym. To również oferta korzystna cenowo, im bowiem dłużej zdecydujemy się zostać, tym korzystniejszą cenę otrzymamy. A pokus, by spędzić tutaj wakacje jest naprawdę wiele.

Hotel znajduje się tuż przy plaży w sosnowym lesie na wydmie, a Goście mają nielimitowany dostęp do fantastycznego basenu. O szczegółach można przeczytać TUTAJ.

Zakochaj się w Darłówku!

Kto choć raz był w Hotelu Lidia SPA & Wellness w Darłówku z pewnością wie, na czym polega magia tego Hotelu. Kto nie był, powinien jak najszybciej nadrobić zaległości. Zwłaszcza jeśli planuje rodzinny urlop.

Dzieci i ich rodzice mają tutaj prawdziwy raj. Co wakacje w Hotelu pracują animatorzy, którzy zajmują się najmłodszymi nie tylko w Sali Zabaw, ale także bardzo często na plaży. Bardzo dużym atutem są równie atrakcje tworzone z myślą o rodzinnej rozrywce, choćby takie jak np. ognisko na plaży czy rodzinny turniej gry w kręgle. Tutaj właściwie nie ma czasu się nudzić, a o jakości usług świadczą najlepiej przyznawane rok w rok certyfikaty, wśród nich również ten, o który planujący rodzinne wakacje rodzice pytają najczęściej - certyfikat Hotelu Przyjaznego Rodzinie. Ofertę na Lato 2019 można sprawdzić TUTAJ.


Którą ofertę wybierzecie? Decyzja należy już do Was! My możemy Wam jednak obiecać, że wszędzie Wasze wakacje będą udane. Mamy w zanadrzu kilka niespodzianek i słyszeliśmy mnóstwo plotek o gorącym lecie w tym roku. Do zobaczenia nad morzem!

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij