Unitral najlepszym SPA w Polsce?

19 marca 2019
19 marca 2019

Medical SPA Unitral w Mielnie nominowane do konkursu SPA Prestige Awards! Hotel ubiega się m.in. o tytuł Najlepszego Hotelu SPA&Wellness w Polsce!

 

To już 13. edycja prestiżowego plebiscytu. W poprzedniej edycji Unitral zdobył wyróżnienie w kategorii Najlepsze Medical SPA. Tym razem otrzymał nominacje w aż 5 kategoriach,tj.

1. Najlepszy Hotel SPA & Wellness (kategoria główna)

2. Najlepsze Medical SPA

3. Najlepsze Holistyczne SPA

4. Najlepsze Mineral & KUR SPA

5. Najlepsze Nadmorskie SPA

Jak głosować?

Głosować można na dwa sposoby:

1) na stronie internetowej [tutaj] (maksymalnie 1 głos z 1 adresu e-mail). Trzeba jednak pamiętać, by po wysłaniu głosów, zalogować się do swojej skrzynki e-mail i kliknąć w link weryfikacyjny.

2) wysyłając sms o treści TC.SPA.148 na numer 72068 (maksymalnie 3 smsy z 1 numeru telefonu). Opłata za wysłanie jednego SMS-a to 2,46 zł.

Nagrody dla Was

Co ważne, nie tylko Unitral ma szansę na zdobycie nagród w konkursie. Nagrody przewidziano również dla uczestników głosowania. Żeby mieć szansę je zdobyć, wystarczy podczas głosowania na stronie odpowiedzieć na pytanie, czym jest dla Was jest wellness i podać swój numer telefonu. Do wygrania są m.in. vouchery na weekendowy pobyt w hotelu SPA!

Wyniki

Konkurs składa się z dwóch etapów. Głosowanie uczestników w pierwszym etapie trwa do 3 kwietnia. Kolejny etap natomiast rozpocznie się 5 i zakończy 26 kwietnia.

Finał i uroczysta Gala SPA Prestige Awards odbędą się w czerwcu 2019 roku. Trzymajcie kciuki, by Hotel Unitral również znalazł się wśród wyróżnionych obiektów!

------------------------

Pełen regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij