Nowość! Kobiece Spotkania w Bursztynowym SPA

18 marca 2019
18 marca 2019

Wraz z końcem marca w Hotelu Senator startują cykliczne spotkania dla Pań. Jeszcze można się zapisać!

 

Bursztynowe SPA to miejsce stworzone z myślą o wszystkich, którzy lubią czuć się i wyglądać świetnie. Miejsce relaksu, profesjonalnej pielęgnacji i regeneracji. Tak naprawdę dla każdego, ale najczęstszym Gościem SPA są Kobiety. Stąd też właśnie z myślą o nich postanowiliśmy uruchomić cykl kameralnych spotkań.

Pielęgnacja twarzy

Podczas pierwszego z tegorocznych wydarzeń (29.03, godz. 16:00) uczestniczki dowiedzą się wszystkiego na temat pielęgnacji twarzy. Gość specjalny - konsultant prestiżowej marki Thalgo, wykona profesjonalną diagnozę skóry każdej z uczestniczek. Zainteresowane Panie będą mogły skorzystać również z bezpłatnego masażu pleców lub dłoni. Pojawią się także prezenty-niespodzianki!

Zapisy

Żeby wziąć udział w najbliższym spotkaniu, wystarczy wejść na profil Hotelu Senator na Facebooku [TUTAJ] i wysłać wiadomość prywatną o treści: “Kobiece Spotkania".

W zależności od dostępności miejsc skontaktujemy się z Wami i zaprosimy Was do udziału w wydarzeniu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij