Wakacje First Minute w Darłówku

14 marca 2019
14 marca 2019

Szum morza, szeroka, piaszczysta plaża, słońce i codziennie animacje dla dzieci. Chyba każdy rodzic marzy o takich wakacjach…?

 

... a z racji że marzenia są po to, by je spełniać, przypominamy o trwającej już ostatnie dni promocji First Minute w Hotelu Lidia [tutaj]. W ramach oferty 1 dziecko do lat 12 ma zapewniony zupełnie bezpłatny wakacyjny pobyt!

Hotel Przyjazny Rodzinie

Darłówko to świetne miejsce na rodzinny wypoczynek. Tym bardziej że Hotel Lidia już wielokrotnie był nagradzanym certyfikatem Hotel Przyjazny Rodzinie i w tym roku również został nominowany do takiego tytułu.

Nie bez powodu. Przez cały rok działa tutaj sala zabaw wyposażona m.in. w małpi gaj i basen z kulkami. Dzieci uwielbiają również minisalon gier multimedialnych XBOX 360 Kinect i 2 zewnętrzne place zabaw. Najlepsza zabawa jest jednak zawsze w grupie, dlatego w  okresie wakacyjno-feryjnym codziennie odbywają się w Hotelu animacje z profesjonalną kadrą animatorów. Wśród najbardziej lubianych są pokazy teatralne, minidisco, zajęcia plastyczne czy ognisko na plaży z animacjami dla całej rodziny. Goście bardzo chwalą sobie również możliwość bezpłatnego korzystania ze sprzętu plażowego przez całe lato.

Rodzinnie i smacznie

Jeśli dodać do tego nielimitowany dostęp do basenu, noclegi w komfortowych pokojach i bogate posiłki w formie bufetu z gotowaniem na żywo i dziecięcym menu, można właściwie mówić o idealnie zaplanowanym urlopie. Pozostaje tylko znalezienie najlepszego terminu i można powoli odliczać dni do lata, a to już naprawdę niedługo. Zostało mniej niż 100 dni! ☀⛱

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij