Legendy mikrofonu w Dźwirzynie

10 marca 2019
10 marca 2019

Wkrótce w Hotelu Senator będzie można usłyszeć najpiękniejsze głosy w Polsce! To tutaj odbędzie się 5. Ogólnopolskie Spotkanie Lektorów.

 

Najlepsi polscy lektorzy będą w Dźwirzynie od 12 do 14 kwietnia. Event odbywa się po raz piąty i jest jedynym tego typu wydarzeniem w kraju. Każdego roku przyciąga najbardziej znane w branży nazwiska, ale również adeptów w zawodzie.

Atrakcje

Podczas tegorocznego zjazdu uczestnicy będą mieli okazję uczestniczyć m.in. w warsztatach głosowych czy skonsultować się ze specjalistami. Nie zabraknie również okazji do spotkań i rozmów z kolegami z branży - wymiany doświadczeń i podzielenia się nowościami. W planach jest również wystawa starych mikrofonów.

Dla kogo?

Wydarzenie ma charakter zamknięty i jest dedykowane zawodowym lektorom. Jeśli znacie, kogoś, kto powinien i chciałby się tutaj znaleźć, skontaktujcie się z organizatorem - internetowym bankiem głosów Mikrofonika.

Kontakt i więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na Facebooku [TUTAJ].


Generalnym partnerem spotkania jest Gmina Kołobrzeg, a głównym sponsorem - Grupa Hotele Nadmorskie.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij