Dzień Kobiet w Saunie

03 marca 2019
03 marca 2019

Noc saunowa w kobiecym gronie z wyjątkowymi atrakcjami - tego wydarzenia nie można przegapić!

 

9 marca (sobota) w Medical SPA Unitral w Mielnie odbędzie się coroczne saunowanie dedykowane Paniom. Wszystko oczywiście z okazji przypadającego dzień wcześniej święta Kobiet.

Uczta dla ciała i zmysłów

Nocne saunowanie to przede wszystkim relaks ciała i umysłu. Podczas aromatycznych peelingów i rytuałów z Saunamistrzem nie tylko jednak będzie można się wyciszyć. To również doskonała zabawa, nauka poprawnego saunowania i fantastyczni ludzie!

Wyjątkowe atrakcje

Tym bardziej że podczas Lejdis Sensual Night pojawią się Goście specjalni! Dj na żywo zadba o doskonałą muzykę, a zaproszeni tancerze zaprezentują zaskakujące taneczne show. Dużą niespodziankę na tę okazję przygotowuje również Szef Kuchni. Będzie to bogaty bufet, w którym będą królowały najlepsze smaki Indii!

Bilety

Noc saunowa rozpocznie się o godz. 22:00 i potrwa do 2:00. Vouchery są jeszcze dostępne (TUTAJ), ale warto się pośpieszyć z zakupem. Zainteresowanie wydarzeniem jest bardzo duże, a liczba biletów ograniczona. Przekażcie kolażankom i spotkajmy się 9 marca w Medical SPA Unitral w Mielnie! ❤

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij