Miesiąc Kobiet w Hotelu Lidia

17 lutego 2019
17 lutego 2019

“Wiosna w Spódnicy” to cykl wyjątkowych spotkań stworzonych z myślą o Paniach. Zobaczcie, jakie niespodzianki na Was czekają i dołączcie!

 

8 marca przypada Dzień Kobiet. Jeden dzień to jednak zdecydowanie zbyt mało czasu na świętowanie. Dlatego zdecydowaliśmy, że przedłużamy święto i Dzień Kobiet trwa w tym roku wyjątkowo cały marzec.

Aktorka Lidia Sadowa

Gościem Hotelu Lidia SPA & Wellness w marcu będzie m.in. aktorka Lidia Sadowska. Znana m.in. ze świetnych ról w takich serialach, jak “Szpilki na Giewoncie”, “Barwy szczęścia”, “Ranczo”, “Na dobre i na złe” czy “Na Wspólnej”. Wielu z nas kojarzy się również z rolą Elsy z “Krainy Lodu”, którą dubbingowała.

To jednak tylko mały fragment jej życia i doświadczenia zawodowego. O szczegółach opowie Gościom Hotelu podczas spotkania autorskiego “Kobieta Aktorka”. Bardzo ciekawie zapowiadają się również warsztaty z autoprezentacji, podczas których będzie można m.in. dowiedzieć się, co oznaczają nasze gesty i jak najlepiej wyrazić swoje myśli. Oba wydarzenia odbędą się w  pierwszym tygodniu marca (5-6.03.2019). Już teraz dołączcie do naszego wydarzenia na Facebooku: [TUTAJ]!

Warsztaty kosmetyczne

12 marca z kolei zaprosimy wszystkie Panie na warsztaty pt. “Niedoceniona pielęgnacja”. Spotkanie poprowadzi specjalistka z firmy Klapp, doświadczona kosmetolożka - Iwona Wierzbicka. W trakcie będzie można usłyszeć chociażby, jaką rolę w zachowaniu młodości skóry pełni pielęgnacja.

Kosmetolog podpowie również, co można, co powinno się, a co absolutnie trzeba robić, by jak najdłużej czuć się i wyglądać młodo.

Spotkania przy winie

Raz z tygodniu w Restauracji Zielonej będą się odbywać Warsztaty z sommelierem (7.03, 14.03, 21.03, 28.03). Tutaj, w miłej atmosferze i przy lampce dobrego wina będzie można poznać tajniki produkcji wina oraz przekrój ofert. Panie, które wezmą udział w szkoleniach, dowiedzą się nie tylko, jak wybrać najlepsze wino, ale też z czym jej serwować.

To oczywiście tylko część atrakcji. Będą również wieczory z muzyką na żywo, długie, inspirujące rozmowy, Bursztynowe SPA z zabiegami, które kochają chyba wszystkie kobiety i spacery brzegiem morza. Wszystko o czym marzymy, a na co nigdy nie mamy czasu.

Zaproście swoją koleżankę, siostrę, mamy, albo przyjedźcie same i spędźcie ten wyjątkowy czas z nami. Kolejna taka okazja dopiero za rok!

Pobyty w ramach pakietu “Wiosna w spódnicy” są dostępne na stronie Hotelu [TUTAJ]

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij