Najgorętsza noc walentynkowa!

30 stycznia 2019
30 stycznia 2019

Nawet 100°C. Takiej temperatury i jeszcze gorętszej atmosfery mogą spodziewać się wszyscy, którzy wezmą udział w Walentynkowej Nocy Saunowej w Mielnie.

 

UnitraLOVE. Noc saunowa – walentynki nie tylko dla par… to kolejna tematyczna noc saunowa w Medical SPA Unitral w Mielnie. Wyjątkowa, bo dedykowana zakochanym, ale nie tylko w sobie nawzajem. Również tym, którzy tak jak my uwielbiają relaks w saunie i cykliczne noce saunowe!

Program

Walentynkowa edycja wydarzenia rozpocznie się kieliszkiem PROSECCO. W trakcie nocy saunowej odbędą się seanse w saunie suchej, a każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z wyśmienitego, aromatycznego peelingu. W trakcie wydarzenia serwowane będą również desery lodowe z dodatkami, a także do wyboru - piwo lub sok.

Bilety

Saunowanie potrwa od godz. 22:00 do 2:00. Cena udział w wydarzeniu to 80 zł za osobę. Bilety są dostępne on-line (TUTAJ). Ze względu na ograniczoną pulę wejściówek i duże zainteresowanie wydarzeniem prosimy jednak o wcześniejszy zakup.


Listę pozostałych nocy saunowych w Medical SPA Unitral w Mielnie można znaleźć TUTAJ.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij