Karnawałowy Bal Charytatywny 2019

17 stycznia 2019
17 stycznia 2019

23 lutego w Hotelu Unitral odbędzie się coroczny bal charytatywny. Wydarzenie za każdym razem cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. W tym roku zapowiada się podobnie!

 

Wszyscy, którzy wezmą udział w zabawie, z pewnością nie będą żałować. To największe i najbardziej oczekiwane cykliczne wydarzenie towarzyskie w Mielnie! Szefowie kuchni już teraz przygotowują bogate menu, a Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą aktorzy Izabela Bujniewicz i Michał Czernecki!

Szczytny cel, dobra zabawa

Wieczór w takim towarzystwie i przy dobrej muzyce to jednak nie wszystko. Co roku uczestnicy spotykają się w tym samym celu - by wspomóc finansowo edukację dzieci z Gminy Mielno. Na fundusz stypendialny zostaną bowiem przeznaczone zarówno pieniądze uzyskane z odbywającej się podczas balu loterii, jak i dochód ze sprzedaży zaproszeń. Tylko w ubiegłym roku udało się w ten sposób zebrać 18 tysięcy złotych!

Bilety

Zaproszenia w cenie 400 zł za parę można kupić już teraz. Są dostępne w recepcji głównej Medical SPA Unitral w Mielnie (ul. Piastów 6). Wpłat można również dokonać na konto bankowe: 34 8566 0003 0601 2269 5005 0003 z dopiskiem ”Bal Charytatywny 2019” i potwierdzić uczestnictwo telefonicznie (725 660 330). Bilety będą w sprzedaży do 31 stycznia.

Organizatorzy

Do wspólnej zabawy zapraszają patronka wydarzenia - Burmistrz Mielna Olga Roszak-Pezała, Stowarzyszenie Forum Samorządowe “Nasza Gmina” oraz Medical SPA Unitral w Mielnie.


Do zobaczenia 23 lutego! Początek zabawy o godz. 20:00.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij