Praca dla grafika

10 stycznia 2019
10 stycznia 2019

Kreowanie wizerunku hotelu na poziomie 4**** to jedno z głównych zadań, które będzie realizował grafik komputerowy w Hotelu Senator. Dołączycie do zespołu?

 

Hotel Senator w Dźwirzynie ogłosił rekrutację na stanowisko grafika komputerowego. CV można wysyłać na adres: piotr.brzezinski@hotelsenator.pl lub bezpośrednio na Facebooku Hotelu.

Zadania

Do zadań grafika należeć będą:

-  Aktywny udział w opracowaniu ofert produktowych i sprzedażowych;

- samodzielne przygotowanie materiałów promocyjnych (kreacja i opracowanie layout’ów ofert, materiałów WEB oraz BTL);

- Dbałość o poprawną prezentację oferty hotelu oraz bieżąca aktualizacja treści handlowych w podstawowych kanałach dystrybucji treści reklamowych: witryna własna, zewnętrzne serwisy reklamowe i sprzedażowe, offline i online;

- Kompleksowe opracowanie materiałów informacyjnych i użytkowych materiałów poligraficznych lub elektronicznych dostępnych w przestrzeni hotelowej;

- koordynacja całości zadań wynikających z procesu opracowania danego projektu;

- współtworzenie i realizowanie pozytywnego wizerunku hotelu;

- współpraca z innymi działami;

- współpraca z drukarniami i agencjami reklamowymi.

Umiejętności

Od kandydata oczekujemy dobrej znajomości programów graficznych, takich jak Adobe Photoshop, InDesign, Corel i Lightroom. Wymagane są również znajomość zasad kompozycji i typografii, doświadczenie w tworzeniu projektów graficznych oraz materiałów marketingowych (portfolio w wersji PDF), a także prawo jazdy kategorii B.

Kreatywność i samodzielność w działaniu, terminowość, rzetelność czy umiejętność sprawnego zarządzania działaniami w czasie będą dużym atutem. Podobnie jak komunikatywność, pomysłowość i otwartość na realizację nowych rozwiązań marketingowych.

Warunki zatrudnienia

Osobie zatrudnionej na stanowisku zapewniamy dobrą płacę i stabilne zatrudnienie. Gwarantujemy również dużą samodzielność w działaniu i udział w szkoleniach branżowych i stanowiskowych.

 


Kontakt:

Hotel Senator****

ul. Wyzwolenia 35, 78-131 Dźwirzyno

e-mail: piotr.brzezinski@hotelsenator.pl

tel. 697 050 085

www.hotelsenator.pl

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij