Ferie z Gwiazdami

07 stycznia 2019
07 stycznia 2019

Zima 2019 upłynie w Mielnie pod znakiem Gwiezdnych Wojen i spotkań z prawdziwymi Gwiazdami ze świata muzyki, sportu czy kina. Zobaczcie, kto się pojawi!

 

Jak w odległej Galaktyce

Po raz pierwszy tematem przewodnim wszystkich feryjnych w Mielnie atrakcji będzie kultowy film “Gwiezdne Wojny”. Najmłodsi Goście przez cały tydzień będą mogli uczestniczyć w animacjach. Spora część z nich nawiązywać będzie oczywiście do Star Wars. Największym wydarzeniem natomiast będzie organizowany raz w tygodniu Bal w klimacie Gwiezdnych Wojen. Podczas tego wieczoru Goście (zarówno ci młodsi, jak i ich rodzice) będą mogli poczuć się jak w odległej Galaktyce. To jednak nie wszystko.

Goście VIP

W trakcie Ferii pojawią się również Goście Specjalni.

Będą to:

- Katarzyna Skrzynecka

- Marcin Łopucki

- Anna Powierza

- i Paulina Holtz.

Każdy, kto będzie w tym czasie w Unitralu, będzie miał okazję wziąć udział w organizowanych przez nich warsztatach, spotkaniach, koncertach czy treningach. Pierwszy szczegółowy program wszystkich dostępnych atrakcji pojawi się w połowie stycznia. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku.


Pakiet feryjny będzie obowiązywać od 12.01 do 24.02.2019.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij