Trafiony prezent na Święta

07 grudnia 2018
07 grudnia 2018

Zaskakujący, inny niż wszystkie i tylko dla nas! Jeśli Wasi bliscy marzą właśnie o takim prezencie, mamy pomysł, co im podarować.

 

Kosmetyki, książki czy płyty to sprawdzone, ale też bardzo przewidywalne prezenty. Cieszą, wywołują uśmiech, ale są na tyle oczekiwane, że nie ma tzw. efektu wow. A szkoda, bo takie Święta jak Boże Narodzenie są tylko raz w roku i chcemy, by były wyjątkowe.

Relaks w kopercie

Z tą właśnie myślą we wszystkich SPA Grupy Hotele Nadmorskie w okresie przedświątecznym częściej niż zwykle mówimy o voucherach do SPA. Tym bardziej że ich cena tak naprawdę zależy od kupującego, a przeznaczenie od osoby, która go dostanie. Dzięki temu mieścimy się w świątecznym budżecie, a przy okazji mamy pewność, że nasz bliski wybierze się zabieg czy masaż, który rzeczywiście mu odpowiada. Co ważne, nie musimy również określać, kiedy dokładnie voucher zostanie zrealizowany, a nawet martwić się jak go zapakować. W Bursztynowym SPA w Hotelu Lidia i w Senatorze bony są bowiem zapakowane w ozdobną tubę prezentową z dyskretnym logo. Z kolei w Medical SPA Unitral w Mielnie dostaniemy elegancki bon, na którym może się również znaleźć nasza dedykacja.

Jak kupić?

Vouchery można zamówić on-line na stronach:

- Hotelu Senator ► http://bit.ly/Voucher_do_Bursztynowego_Spa

- Hotelu Lidia SPA & Wellness ► http://bit.ly/Voucher_do_SPA_Lidia

- Medical SPA Unitral w Mielnie ► http://bit.ly/Voucher_do_SPA .

Można również kupić je bezpośrednio w recepcji SPA. To, na które rozwiązanie się zdecydujemy,  zależy tak naprawdę od nas. - Zakupy elektroniczne są wygodniejsze i szybsze, ale to podczas zakupów bezpośrednich możemy doradzić, opowiedzieć o naszej ofercie, o promocjach czy wreszcie wspólnie przygotować dedykację, która pojawi się na voucherze -  mówi manager Bursztynowego SPA w Dźwirzynie Justyna Kosińska-Jankowiak.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij