Weekend z jogą [30.11-2.12]

29 listopada 2018
29 listopada 2018

Najbliższy weekend upłynie w Mielnie pod znakiem jogi somatycznej. Jeszcze można się zapisać!

 

Joga somatyczna to nic innego jak przywracanie równowagi wewnętrznej. To świadomość własnego ciała i gimnastyka antystresowa.

Dlaczego warto?

Ćwiczenia pozwalają nie tylko się zrelaksować, ale przede wszystkim zmienić nasze postrzeganie. Jak przekonuje prowadząca zajęcia, gdy trenujemy, nagle wszystko staje się możliwe. I to włącznie z mówieniem „tak” i z dobrym samopoczuciem.

Sama jest instruktorem ćwiczeń somatycznych, tybetańskich i jogi, a także członkiem Instytutu Edukacji Somatycznej. Wiedzę i praktykę nt. jogi zdobywała m.in. w Indiach, gdzie kilka lat studiowała. 

Dla kogo?

W zajęciach mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, a zwłaszcza osoby zmagające się z różnego typu bólami (w tym kręgosłupa), chronicznym zmęczeniem, migrenami, bezsennością czy problemami z trawieniem.

Nie ma również ograniczeń wiekowych, nie jest też wymagane doświadczenie. Wszystkie zaplanowane treningi będą bowiem dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości uczestników.

Cena i zapisy

Istnieje możliwość zapisania się na pojedyncze zajęcia, jak również na cały cykl weekendowych spotkań. Wszystkie odbędą się od piątku, 30 listopada do niedzieli 2 grudnia. Godziny zostaną ustalone indywidualnie, już po stworzeniu grup.

Cena udziału w zajęciach:

  •  1 sesja (90 min) - 60 zł,
  •  3 sesje po 90 min - 150 zł,
  •  5 godzin - 180 zł,
  •  10 godzin - 300 zł.

Zapisywać można się telefonicznie, pod numerem telefonu: 515 700 243.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij