Promocje Tygodnia w SPA

18 listopada 2018
18 listopada 2018

Gdyby ceny Waszych ulubionych zabiegów były dużo, dużo niższe, skusilibyście się na wizytę w SPA? Pytamy nieprzypadkowo...

 

W połowie listopada Medical SPA Unitral w Mielnie uruchomił nową promocję. Co tydzień jeden z topowych zabiegów w SPA objęty jest rabatem.

Younglory

Jako pierwszy na liście promocji pojawił się rytuał na całe ciało - Younglory. To połączenie peelingu, masażu i unikatowej maski. Regularna cena zabiegu to 220 zł, cena po rabacie wynosiła tylko 160 zł!

Aktualne promocje

Od 19 do 24 listopada promocją objęty będzie Masaż Pleców Ciepłymi Kamieniami. To doskonały sposób na wytchnienie i łagodną regenerację całego organizmu. Zabieg w cudowny sposób ogrzewa i odpręża ciało. Podczas obowiązywania promocji cena zabiegu wynosić będzie 100 zł.

Z kolei w ostatnich dniach listopada (26-30.11.2018) w ofercie pojawi się Miodowy Masaż Pleców. Intensywny masaż leczniczy, wykonywany specjalnymi technikami terapeutycznymi z użyciem naturalnego ziołowego miodu, jest nie tylko przyjemny, ale też  stymuluje usuwanie toksyn z organizmu. Po rabacie kosztować będzie 50 zł.

 


Zachęcamy do skorzystania. Informacji o nowych promocjach szukajcie na stronie: http://bit.ly/Promocje_Tygodnia_w_SPA.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij