Kolacja andrzejkowa z muzyką na żywo

20 października 2018
20 października 2018


Koncert zespołu  Sound & Voice i wyjątkowe menu, przygotowane przez Szefa Kuchni czekają na wszystkich tych, którzy spędzą wieczór andrzejkowy w Hotelu Lidia.

 

Wydarzenie zaplanowane zostało na 30 listopada (piątek). Kolacje serwowane będą od godz. 15:00 aż do zamknięcia, natomiast koncert rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do północy. Cena za udział w wydarzeniu (już z kolacją) wynosi 79 zł za osobę.

Andrzejkowe menu

Uroczysta kolacja w Restauracji Zielonej to propozycja dla tych, którzy lubią smacznie zjeść. W andrzejkowy wieczór będziemy polecać naszym Gościom (zarówno hotelowym, jak i Mieszkańcom) nasz 3-daniowy zestaw z menu kuchni francuskiej. Będą to:

 

► Przystawka

Pate z kaczki z konfiturą z czerwonej cebuli i karmelizowaną figą

► Danie główne

Supreme z pulardy z zapiekanką gratin, sos beurre blanc i ratatują

► Deser

Creme Brulle z miętą i malinami

 

Restauracja Zielona czynna będzie w godzinach 15:00-24:00. Rezerwacji stolika należy dokonać w Recepcji Hotelu pod numerem (94) 314 30 38.

W rytm muzyki

Dodatkowo wieczór umilać będzie występ zespołu Sound & Voice z charyzmatyczną wokalistką Olgą Mazur. Goście, którzy bywają u nas częściej, mogą kojarzyć ją z kameralnych koncertami, które gra u nas cyklicznie.

Ponadto dla wszystkich Andrzejów, którzy tego wieczoru będą bawić się razem z nami, przygotowaliśmy słodkie upominki.

Serdecznie zapraszamy do udziału!


REZERWACJE: http://bit.ly/Andrzejki_w_Lidii2018

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij