Jaki Sylwester, taki cały rok!

14 października 2018
14 października 2018

Szum morza, smak szampana i fajerwerki na plaży… Kto nie chciałby tak przywitać Nowego Roku, a potem wracać do tych chwil przez kolejnych 365 dni?


 

Co roku, mniej więcej o tej porze wraca pytanie o plany sylwestrowe. Wybarać góry czy Sylwester nad morzem. Nieprzypadkowo, bo to tak naprawdę ostatni moment, by zaplanować tę szczególną noc. Możliwości jest wiele, zwłaszcza że coraz chętniej spędzamy Sylwestra poza domem. Pozostaje tylko pytanie, na które z zaproszeń się zdecydować.

Zimny Bałtyk, gorąca atmosfera

Jeśli mielibyśmy wskazać jedno miejsce, które zasługuje na szczególną uwagę, byłby to Bałtyk w okolicach Kołobrzegu. Powodów jest kilka. Przede wszystkim zimą jest wyjątkowy. Zwłaszcza w Sylwestra! Na plaży odbywają się wtedy pokazy sztucznych ogni.

Można oczywiście oglądać je z hotelowego pokoju z widokiem na morze. Kameralnie, bez świadków, składając sobie noworoczne życzenia. Można, ale jeśli chcemy w 100% poczuć klimat nadmorskiej zabawy, warto pojawić się tej nocy na plaży. Obowiązkowo w sylwestrowej kreacji i z lampką ulubionego szampana, by móc wznieść noworoczny toast.

Sylwester 3 i 18+

Taki scenariusz brzmi zachęcająco, ale być może wydaje Wam się, że to nie jest oferta dla Was. Macie w planach spędzić Sylwestra z całą rodziną z dziećmi. Plaża o tej porze roku wydaje się Wam więc nie najlepszym miejscem na otworzenie szampana.

Z myślą o Was hotelarze przygotowują jednak oferty z dedykowanymi programami animacji. Dzięki temu w czasie gdy Wy bawicie się na balu noworocznym, młodsi Goście są pod opieką animatorów. Mają własne, sylwestrowe menu przygotowane przez Szefa Kuchni, własny bal, a nawet Strefę Snu! Młodzież z kolei, która wydaje się już zbyt dorosła na bal z animacjami, a jeszcze zbyt młoda na bal z muzyką na żywo, może spędzić tę noc chociażby na maratonie filmowym w hotelowym kinie.

Każdy bawi się więc tak jak lubi. Do białego rana albo nieco krócej. Szczęśliwego Nowego Roku!


Oferta “Sylwester nad morzem” jest dostępna m.in. w Hotelu SENATOR**** w Dźwirzynie.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij