Hotele Nadmorskie - najlepsze na rodzinny urlop

11 października 2018
11 października 2018

Medical SPA Unitral w Mielnie i Hotel Lidia SPA & Wellness po raz kolejny otrzymały prestiżowe wyróżnienia dla Hoteli Przyjaznych Rodzinie.

 

Na wyniki tegorocznej Gali zarówno Hotelarze, jak i Goście czekali wyjątkowo niecierpliwie. Nieprzypadkowo. Była to już 10., jubileuszowa edycja plebiscytu. Dotąd we wszystkich edycjach akcji certyfikatami HPR nagrodzono łącznie 685 obiektów.

Prawdziwie rodzinne

Hotele Nadmorskie niemal co roku pojawiają się wśród topowych rodzinnych hoteli. Hotel Lidia np. włączył się w akcję już przy okazji 2. edycji. Dzięki temu z roku na rok poszerzał ofertę dedykowaną rodzinom i dzisiaj jest jednym z nielicznych obiektów, które mogą pochwalić się 100% rekomendacją HPR. Otrzymał również jedną z dziewięciu statuetek w kategorii Najlepszy Hotel na Wypoczynek dla Rodzin z Dziećmi.

Zabawa na plaży z animatorkami? Czemu nie! Bardzo dobrą pozycję wśród hoteli rodzinnych ma również Hotel Unitral. To  obiekt, który zresztą w tegorocznej edycji został wskazany jako najlepszy w głosowaniu internautów i gości hotelowych.

Rodziny z dziećmi bardzo chętnie spędzają tutaj zwłaszcza wakacje, ferie zimowe czy święta. Wówczas hotel poszerza swoją ofertę dla najmłodszych i codziennie zaprasza je na ciekawe animacje. Organizuje dla nich m.in. warsztaty z zaproszonymi Gośćmi, zajęcia kulinarne z Szefem Kuchni czy uwielbiane przez dzieci bale.

Szczęśliwe dziecko to szczęśliwy rodzic

Dbając o to, by pobyt dzieci w Hotelu za każdym razem był najlepszy z możliwych, nie zapomina się jednak tutaj także o rodzicach. Z myślą o tych, którzy chcieliby skorzystać ze SPA, w sezonie wakacyjnym czy feryjnym dziećmi zajmują się zawodowi animatorzy. Można również wybrać się na rodzinne SPA. Wówczas mamy do wyboru kilka opcji - albo wspólne saunowanie w Unitralu, albo np. rodzinny seans w grocie solnej połączony ze słuchaniem bajek w Hotelu Lidia. W obu miejscach świetnie sprawdza się również oferta Kids SPA, dzięki której najmłodsi mogą korzystać ze specjalnych, dedykowanych im zabiegom.

To jednak tylko mała część atrakcji, które czekają na Gości. Jak zapewnia zresztą Sabina Mętrak-Lis, dyrektor Hotelu Lidia, przez tych kilka lat wytyczne akcji pomogły zbudować jedne z najbardziej rodzinnych hoteli nad Bałtykiem.


 

* Certyfikaty 10. edycji Hotel Przyjazny Rodzinie będą ważne do 31.08.2019.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij