Złota polska jesień nad Bałtykiem

01 października 2018
01 października 2018

Temperatura za oknem spadła o kilka stopni, ale jesień to tak naprawdę najlepszy czas na urlop nad polskim morzem.

 

Zapach jodu

Powietrze o tej porze roku intensywniej niż zwykle pachnie jodem, a plaża wydaje się bezkresna. Morze raz jest spokojne, innym razem nieco bardziej wzburzone, za każdym razem jednak zachwyca. Latem czasem nawet trudno to dostrzec. Jesienią perspektywa jest inna, widzimy morze jak na dłoni.

Spadają liście, spadają ceny

To jednak nadal nie wszystko. Po sezonie wakacyjnym ceny pobytów są niższe niż latem. W tej chwili np. z 15-procentowego rabatu mogą skorzystać Goście Hotelu Lidia SPA & Wellness w Darłowie. Promocja -15% obejmuje pobyty w terminie 13-18.10 i 21-26.10.2018.

Jesienne randez-vous

To tylko i aż kilka dni, które pozwolą nam uciec przed jesienną chandrą. Jednak nie będzie to typowa ucieczka. Będzie to raczej długi, spokojny spacer, podczas którego będziecie łapać słońce i zbierać bursztyny. W tle słychać będzie szum morza, a Wasz dzień zakończy się pyszną kolacją i relaksem w SPA.

Kto z Was pisze się na taki scenariusz..?


Rezerwacji pokoi można dokonać bezpośrednio na stronie Hotelu (TUTAJ), a szczegółowych informacji nt. promocji udziela recepcja (tel. +48 94 314 43 33).

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij