Ferie zimowe 2019 - Survival Camp

16 września 2018
16 września 2018

Budowanie tratwy, zajęcia ze skautem czy nauka rozpalania ogniska krzesiwem to tylko część survivalowego programu dla dzieci.

 

Ferie z survivalem to prawdziwa przygoda! Dzieci będą nie tylko aktywnie spędzać czas, ale przede wszystkim przekonają się, że gry komputerowe, tablet czy telewizor mają bardzo dużą konkurencję.

Zostaw tablet - weź krzesiwo!

Poprzez zabawę zachęcimy dzieci do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Zabierzemy dzieci nad morze bałtyckie, do malowniczego sosnowego lasu, gdzie poznają najważniejsze survivalowe zasady. Nauczą się rozpoznawać drzewa czy podejrzą, jak można rozpalić ognisko bez użycia zapałek. To jednak nie wszystko.

Liczne niespodzianki będą czekać na dzieci również w samym Hotelu SENATOR****. Codziennie w Sali Zabaw organizowane będą animacje dla dzieci: W planach są również minibiwak, czyli uwielbiane przez dzieci nocowanie w śpiworach w sali fitness i budowanie tratwy na basenie.

Szczegóły oferty Ferie 2019

Słowem - czeka na Was dużo atrakcji, a Pakiet Ferie Zimowe 2019 będzie dostępny od 11 stycznia do 24 lutego. Zapraszamy już teraz!


* Minimalny pobyt wynosi minimum 4 noce. W ramach promocji pobyt dwójki dzieci do lat 12 jest bezpłatny. O szczegóły i czas trwania ww. promocji prosimy pytać w recepcji: tel. +48 (94) 35 49 500.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij