Szukasz pracy? Dołącz do nas!

14 sierpnia 2018
14 sierpnia 2018

Hotel Senator w Dźwirzynie powiększa swoją załogę. Zatrudnienie znaleźć mogą recepcjoniści, kelnerzy, barmani, a także portier.

 

Praca na stałe, możliwości rozwoju i dobre zarobki? Jeśli właśnie tak wyobrażacie sobie swoją pracę, dobrze trafiliście. Właśnie trwa rekrutacja na 3 stanowiska.

Kelnera/kelnerka

Możecie aplikować na to ogłoszenie, niezależnie od tego, czy macie doświadczenie czy też dopiero zamierzacie je zdobyć. Zapewniamy Wam bowiem szkolenie, dzięki któremu bez trudu zdobędziecie niezbędną wiedzę i nowe umiejętności.

Barman/barmanka

Podobnie jak w przypadku kelnerów tutaj również doświadczenie będzie mile widziane. Jeśli jednak nie jesteście profesjonalistami (jeszcze!), również możecie aplikować, a my zorganizujemy dla Was szkolenie, podczas którego poznacie najważniejsze barmańskie triki!

Recepcjoniści

Bieżąca obsługa Gości, komunikacja z innymi działami hotelu oraz rozwiązywanie problemów  - to z kolei główne zadania recepcji.

Dlatego też od osób aplikujących na to stanowisko oczekujemy przede wszystkim zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych. Duży plus dla Was jeśli lubicie i potraficie pracować w zespole oraz przynajmniej w stopniu komunikatywnym znacie język obcy (angielski/niemiecki). Wymagamy także znajomości systemu Pro-Hott lub też odbycia u nas szkolenia z tego zakresu.

Portier

Do obowiązków portiera należeć będzie m.in.:


- pomaganie gościom w transporcie bagaży,

- rezerwowanie miejsc parkingowych,

- drukowanie biletów parkingowych z systemu parkingowego Logbit,

- pomoc w pracach porządkowych,

- wykonywanie drobnych prac biurowych, a także prac porządkowych w holu recepcyjnym (np. ustawianie stojaków informacyjnych)

- czy rozładowywanie większych przesyłek oraz nadawanie paczek.

Od kandydata na to stanowisko oczekujemy zdolności organizacyjno-komunikacyjnych oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym. Doświadczenie w pracy portiera i znajomość języka niemieckiego nie są konieczne, ale będą dodatkowymi atutami.

Dlaczego spróbować?

Rozwój i nowe umiejętności, a także możliwość awansu - z młodszego kelnera czy młodszego barmana do kierownika zmiany - m.in. to zapewniamy osobom, które zdecydują się do nas dołączyć. Zdajemy sobie również sprawę, jak istotne są kwestie wynagrodzenia. Dlatego też na każdym ze stanowisk będą one ustalane indywidualnie. Zależenie od Waszych umiejętności. Jeśli jesteście zainteresowani pracą na stanowisku kelnera/barmana, wyślijcie swoje CV na adres: marcin.kazimierczak@hotelsenator.pl.

 

Z kolei jeśli zastanawiacie się nad pracą w charakterze recepcjonisty/recepcjonistki lub portiera, prześlijcie CV na adres: jakub.glowacki@hotelsenator.pl. Osoby zatrudniona na wymienionych stanowisku, prócz wynagrodzenia z atrakcyjnym systemem premiowym, zyskają również liczne benefity. M.in. w postaci możliwości korzystania z infrastruktury hotelu  i szkoleń.

Newsletter
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij